Všechny aktivity

Tento stream má automatický update   

 1. Za poslední hodinu
 2. Teoreticky bych měl dojel,ale obávám se,že budu v práci.Maximálně dojedu později
 3. Máš pravdu, je škoda že MilanHos nepoznal, že je na fotkách pojistková skříňka starší fabky. Taky mne překvapuje, že se Tě nezeptal přímo. A do jaké Fabie 3 chceš jít????
 4. V sobotu 28 mužů i já
 5. EGR=KO
 6. v pondělí jdu podepisovat...co vy na to..dá se to?..je to jenom barva s kolama bez konfigurace..podepisovat budu i s sunsetem atd
 7. No jo, ale přesně tohle je mimo jiné jejich náplň práce, opravovat auta. Tak jak jako nechtělo, jsou servis.
 8. vrchom
 9. škoda, že som v robote. hneď by som to otestoval. asi si kúpim druhý/nový notebook keď ich tu máme toľko na predaj a idem testovať alebo až večer/zajtra doma. len predpokladám, že budem mať smolu, keďže nemám všetky okná v elektrike btw, aby som len netáral, už mám nastavené aby sa smerovky v spätných rozsvietili aj pri otvorení kufra a mám spísané aj teoreticky ako by to šlo rozsvietiť predné/zadné svetlá
 10. On ani samotný vnitřní zámek nestojí 5000. Ale namátkou jsem kouknul do Elitu tak asi 1400 a určitě jde sehnat ještě levněji. Takže to spíš nahodili protože se jim to nechce rozebírat.
 11. Zkusíme Pap Oil. A dnes tam moc nemrzne.
 12. Jestli budou mít nějakou v tom mrazu otevřenou...
 13. Hele ty čunče, zajedem na myčku, jinak s tebou nejedu.
 14. Tak to jsi lepší než já - já mám umyto před Žamberkem, takže v září
 15. Dnes
 16. Ahoj. Mám najeto od nova 14000 km. Zatim mi prumer dle tankovani vychazi 5,81. Jezdim dalnice 30% okresky 60% mesto 10%. Vicemene dle predpisu sem tam specham. Co nejvic pouzivam tempomat, denni prumer cca 330 km.
 17. jj umyto ale z července mýt to nehodlám, když ted jezdím týdně 800km.
 18. Anketa v Irsku:Myslite si, že je poľské prisťahovaletstvo veľký problém?30% odpovedi: Yes, it´sa big problem.70% odpovedi: Kurwa, nevidzie žadnego problema kurwa
 19. To zas budu za čunče .. všichni budete mít umyto
 20. to ralff: až si na podzim (doufám) koupím F III a budu tam předělávat kameru ze současné F I, jistě mu poradím i toto, jelikož jsem zatím montoval pouze do mých současných vozů (viz podpis), nemohu touto informací sloužit, bylo to spíše pro ty, kteří by chtěli montovat do zmíněných aut. Nicméně zrovna MilanHos, mi nepřijde z těch, co by se nějakého rozdělávání zalekl, když jsem viděl u něj umístění krabičky "Chytré auto od T-Mobile v jiném vlákně. Jinak "Bezpracný zázrak" lze sehnat i v levnější variantě bez deklíku (jak jsem záhy, ale pozdě zjistil), tedy nějakých 240 Kč, což se už je srovnatelné s tvojí "bastlící" variantou, neboť ke zmíněnému kabelu připočítáme poštovné/balné (každý zrovna nebydlí v místě int.obchodu aby si vyzvedl osobně) + cca 50 Kč za zásuvku (lze koupit v hobby marketu, nebo autodílech) + něco za konektory (každý k nim nemá přístup jako třeba já, když dělám ve firmě, která tyto produkuje). Rovněž neshazuji tvé příspěvky, i tvá varianta je cesta, ale každý není zručný, aby si dobastlil kabel, rozdělal origo zásuvku od kamery ...
 21. Samozřejmě že to nevadí. Je to naprosto legitimní téma. Všechny příspěvky mimo prvního budou časem odstraněny.
 22. Rozhodně nejde o webovky ani veřejné brožury. Lidi se na tyto věci tady ptají, tak proč jim to nedodat dopředu. Kodiaq má řadu řešení, která ve Škodovce nebyla dosud použita. Ovšem pokud to vadí, tak ať mě to napíše admin a já podobné věci nebudu přidávat.
 23. Nenašel? Vždyť jsem ti psal, že je tady vyvěšené téma... Témata sloučena. PS: Hledal jsi i v motorové sekci? Máš v pořádku systém chlazení motoru? Zahřeje se v této zimě?
 24. Začínám o AutoJarov pochybovat, dnes mi tam tvrdili že spodní kyt motoru SA nenabízí a tudíž ho nemohou dodatečně namontovat. Ale to je OT.
 25. Jj, díky kluci. Dneska to možná nestihnu, ale zítra to proměřím a dám vědět.
 26. Souhlas s Petrem. V tom případě to tedy může být něco kolem startéru.
 27. Na PL forum jsem nasel pekne video: Konkretne tady http://forum.skodaclub.pl/post255049.html#p255049 a o prispevek nad tim je odkaz na nejaky modul pro okna. Tady je postup jak zprovoznit ridicovo okno: http://forum.skodaclub.pl/post260724.html#p260724, @RaDiS234 mozna ti to pomuze.
 1. Načíst další aktivity