Všechny aktivity

Tento stream má automatický update   

 1. Za poslední hodinu
 2. nechal bych si přeměřit tlaky, zda něco nepodělali
 3. Tim padem nechapu proc jsou z druhe strany te listy zobrazeno , kde se maji vrtat ty cidla.
 4. povliku, tohle řeš v tématu o topení.
 5. Tak zpet. U kombi ve verzi L&K to uz je uvedene jako standardni vybava. U Style to je za priplatek 10tKc. triumph61: The Easy Open Funktion is standard for L&K combi version
 6. To ja vím, bylo to rečeno ciste teoreticky. Spíš by me zajimalo neco ohledně funkce a popripade nasledku,kdyz to svesu do te flasky.
 7. Opraveno... K tomu sviceni na fl... Ty dve 5w zarovky opravdu moc nesezerou nez nastartujes
 8. Dneska jsem měl auto napojené na diagnostice a i přes přetěsnění hlavy a výměnu ventilů ukazuje chybné zážehy na 3. válci! Mě už z toho fakt vomejou. Zkusili vystřídat cívky, nicméně chybový byl stále 3. válec. Chvílemi skočili chybné zážehy až na hodnotu 20, pak skočily zase na 0 a naskakovaly postupně znovu. Chvílemi byly všechny tři válce na 0, ale po chvíli zase začaly naskakovat chybné zážehy. Tu a tam se jeden dva chybné zážehy vyskytly i na druhém válci. Svítící kontrolku emisí mi smázli. Ale vezmu jed na to, že po ujetí 50-60 km se opět rozsvítí, tak jako zatím pokaždé po ujetí právě této vzdálenosti - což asi něco značí. Možná až se nasčítá určitý počet chybných zážehů (?) Z logiky věci by měl být vadný katalyzátor vyloučen, protože chybné zážehy s ním podle mě souviset nemohou. Lambdy by měly být také v pořádku 1. ukazovala hodnoty napětí 1,5 - 2,7, druhá pod 1,0, takže kat by měl pracovat správně. Napadá vás, co by to mohlo být??? Hlava byla dělána v Brně-Bosonohách, kde prý tyto opravy dělají dobře. Přece nenechám zase měnit ventily a přetěsnit hlavu, když jsem to dělal před měsícem... Nemohla by pomoct třeba dekarbonizace motoru?
 9. no právě toto bylo v úseku, kde bych ho rozhodně nečekal (na půli cesty mezi Úvaly u Prahy a Kolínem), široká rovná státovka a okolo nic než pole, po lese ani památky na kilometry daleko AMBA0911 00_04_17-00_04_35.mov
 10. Odkaz máš. Zamykám.
 11. V tejto teme sa to rozoberá: Videa demontáže spetných:
 12. Pánové, přímo předcházející příspěvek se necituje.
 13. Je tu nikdo z Brna kdo by uměl aktivovat asistent rozjezdu?
 14. Ahoj...prosím,moc prosím chci se zeptat,jak se rozdělávají venkovní zpětná zrcátka na 3 octavii,potřebuji vyměnit ty spodní žárovky coming home za ledkové a dále se chci zeptat,jak se vyndává osvětlení SPZ,taktéž za ledkové.Mám strach abych tam něco neulomil,protože nikde nic není vidět na rozebrání a na víc jsem takový vemeno,že bych to splznil.Děkuji Marek.
 15. Ahoj, přidám mojí zkušenost s reklamací zrezlých zadních bubnů. Minulý týden jsem dal auto na první servis po 30t km a na garanci jsem nahlásil zrezlé zadní bubny. Při prvním tel. hovoru ohledně auta mi bylo oznámeno, že reklamaci zamítají. No ale nedal jsem se. Auto jsem si nepřevzal a místo toho jsem si zavolal přímo garančního technika. Po cca 1,5h diskuzi co se mě snažil přesvědčit, že to není možné reklamovat, nakonec poslal ofiko reklamaci Škodovce a světe div se, Škodovka výměnu potvrdila. Pro zajímavost stojí celkem 3400 Kč bez práce.
 16. Ahoj, minulý čtvrtek jsem si objednal k pravidelnému servisu po 30t km i domontáž tempomatu. Dnes jsem si auto převzal. Funguje OK. Cena celkem 5463Kč včetně DPH. Dostal jsem 5% slevu jako domovský AS (Praha).
 17. Ostanú za tebou mastné fľaky od oleja ..... Na nete bol nápad hadicu nastrkať do plastovej flaše a občas tú flašu vyčistiť.
 18. Nevěř tomu že zájem opadne !! Bude hůř až továrna najede na YETI II. Podívej se na ATECU , na tu se čeká rok . A ve finále je republika nezajímá, manažery zajímají jen prodeje ve světě
 19. Schéma spínací skříňky se zrovna probírá tady:
 20. Duplicitní téma. Zamykám.
 21. proč to chceš měnit ???
 22. Tak spíš mě, zajímalo jestli by mělo smysl něco takového organizovat. Zájem určitě opadne a věřím, že hodně lidí by jelo klidně přes celou republiku když by mělo auto (placnu) o 10% levnější něž za rohem. Navíc ČR zas tak velká není.
 23. Dnes
 24. Zdravím.potřeboval bych pomoct...chyby motoru kod008583 vag com.Příliš chudá směs paliva...setkal se stím prosím vás někdo???
 25. neni :)) a mě by zajímalo, jestli když budu mít ten novej, jestli to jde vyměnit kus za kus za ten starej :-) nebo jestli je to s něčím spojený a nejde to
 26. Nebudu stále dokola psát to stejné. Každý si to tady přece může během několik málo vteřin najít.
 27. https://www.novinky.cz/auto/429876-skoda-nestaci-vyrabet-kodiaq-zakaznici-cekaji-i-pul-roku.html
 1. Načíst další aktivity