Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Tak mám šedou quartz 😀. Vypadá pokaždé jinak, právě podle světla.
    • Tak jsem se mrknul na fugl novou scalu  selection a je to uplne to same, takze si odpovidam sam - je to normalni  nic se nedeje...
    • @becza4 Jen malé info. Pakliže jsi jim doložil, že se závada objevuje a jim se to neprojeví, nemůžou ti to účtovat. Servisy to vědí, ale zkouší to. Bohužel je to sviňárna, protože ani škodovka jim to nezaplatí, takže je to práce, kterou zaplatí majitel servisu. Koukni na přední parkováky jestli nejsou posekaný od kamínků apod. Řešili jsme stejný problém a bylo poškozenými senzory. Mám pocit že se to řešilo na nějaký TSK.
    • Nissan v příštích třech letech obnoví svou řadu uvedením 30 modelů v rámci obchodního plánu „The Arc“. Pouze 16 z nich bude hybridních a elektrických vozidel, zatímco dalších 14 bude na benzín. Níže přiložené ukázkové video obsahuje stínové siluety většiny budoucích vozů. Napočítali jsme jich 25, takže to vypadá, že Nissan stále skrývá pět svých připravovaných produktů. Na co se můžeme těšit? Arc se skládá z několika regionálních strategií, mimo jiné pro Spojené státy a Kanadu, kde Nissan zamýšlí představit sedm zcela nových modelů. Jen v USA je cílem oživit 78 procent nabídky osobních vozů a představit plug-in hybridy spolu […] Článek Nissan chce 30 nových vozů do roku 2027 se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • @becza4 Máš poslední SW infotainmentu? Baterka je OK?
×
×
  • Vytvořit nový...