Přejít na obsah

Potah volantu


Peterer

Doporučené příspěvky

Co s origo volantem, zdá se mi, že má tenký věnec, moc mi to nesedí.

Ideální by bylo ho nechat obšít, nebo máte tip ma dobrý potah volantu ?

Ja dal kozenej a jsem spokojen, ne ze by mi mi nelibily takove ty chlupate mekke potahy! :smich::smich: Rekl bych ze jeste Octavka ma celkem tlustej oproti jinym nejmenovanym vozum... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka kuze? Myslis kozeny volant? Zalezi, kde ho pujdes koupit, zda na vrakac ci do salonu. V salonu 7500,-, ja ho koupil pres inzerat za 1000,- a pytel se prehodil puvodni...

Co to tam vidím na tom display, je to průměrná spotřeba ? Je tam 9,4, to jsi s tím někde trhal pracky a asfalt ? :D:D:D

Mít takovou spotřebu, tak se z toho picnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka kuze? Myslis kozeny volant? Zalezi, kde ho pujdes koupit, zda na vrakac ci do salonu. V salonu 7500,-, ja ho koupil pres inzerat za 1000,- a pytel se prehodil puvodni...

Co to tam vidím na tom display, je to průměrná spotřeba ? Je tam 9,4, to jsi s tím někde trhal pracky a asfalt ? :D:D:D

Mít takovou spotřebu, tak se z toho picnu :)

Je to prumerna, ale v pameti 1, coz bylo asi po 1,5 km, takze takovou nemam, pamet 2 je 7,4l/100km, skoro jen po Praha! :D:D Si me rozesmal... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt nemáte tip na dobrý potah volantu, třeba kožený ?

Ja bych chtel naopak neco takovyho, jako maj treba rallye autaky, takovej ten penovej. Mam takovej podobnej potah, ale to je proste voser a trochu se to svlika, a hlavne to ted asi po dvouch letech zacina hrozne smrdet od potu :) Na vrakaci kozeny maj, ale prijde mi to porad jeste tenky. Takze taky sonduju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil na dovolené na Slovensku potah z kůže, stál 590,- sk.

Je to kompromis, ale není to špatné, věnec je tlustší a tak akorát měkký.

Ale ta montáž, 1hodina provlíkání a utahování šňůrky až jsem měl mozoly.

Není to špatné, ale to obšití viz předchozí info je asi nejlepší.

post-25-1157055612.jpg

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt nemáte tip na dobrý potah volantu, třeba kožený ?

Ja bych chtel naopak neco takovyho, jako maj treba rallye autaky, takovej ten penovej. Mam takovej podobnej potah, ale to je proste voser a trochu se to svlika, a hlavne to ted asi po dvouch letech zacina hrozne smrdet od potu :) Na vrakaci kozeny maj, ale prijde mi to porad jeste tenky. Takze taky sonduju...

tak si tam dej pneu snad ti to bude dost silné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt nemáte tip na dobrý potah volantu, třeba kožený ?

Ja bych chtel naopak neco takovyho, jako maj treba rallye autaky, takovej ten penovej. Mam takovej podobnej potah, ale to je proste voser a trochu se to svlika, a hlavne to ted asi po dvouch letech zacina hrozne smrdet od potu :) Na vrakaci kozeny maj, ale prijde mi to porad jeste tenky. Takze taky sonduju...

tak si tam dej pneu snad ti to bude dost silné :D

No vidis, vemu z nakyho detskyho kola 20" plast a nacpu to tam, to bude panecku GRIP lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, taky jsem do golfa trojky chtěl kožený potah volantu a koupil jsem přesně takový, který v náhledu ukazuje Peterer. Značka Mário Cavallo. Stál 600,- Kč a můžu směle říct, že výsledek je lepší než jsem čekal. Opravdu super. Je ale třeba trpělivost a neuspěchat montáž. Nejprve se musí nechat cca 10 minut ve vlažné vodě, pak se natáhne na volant, vystředí a prošívá s tím, že postupně se dotahují okraje těsně k sobě. Po vyschnutí se nádherně obepne kolem volantu. Když pominu to, že na těch částech, které spojují věnec se středem to není potažené úplně (s tímto potahem to není technicky možné) tak je opravdu parádní. Dobře se drží, neujíždí a vespod je taková hrubší gumo-pěnová hmota, takže je i akorát měkký. Na volantu drží prostě téměř jako originál. Podle mého názoru za ty prachy nic lepšího nepořídíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, koupil jsem ho ve Frýdku-Místku. Poté co jsem hledal celkem dost na netu a objel hodně prodejen jsem měl štěstí v jedné místní prodejně autodílů. Prodavač na mě kulil oči a nabízel ty běžné potahy "o ničem", ale potom nelenil a zavolal některému ze svých dodavatelů. No a potah přišel. Ten prodavač z něj byl tak nadšený, že si hned vyžádal vzorkovníky (mimo černé jsou i další barevné varianty) a už jej vede v sortimentu. No a jak jsem psal výše - jsem taky nadšený!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde ve Frýdku ?

Je super, mám ho měsíc a chtěl bych ho koupit synovcovi.

Na Slovensku jsem ho kupoval ve Štůrovu a netušil oco jde, ale teď fakt docela bomba. Paní ho tam měla v prodejně běžně ve všech barevných kombinacích a cena jen 590,- sk.

Až na tu montáž - výšívání není moje parketa a ty mozoly <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde ve Frýdku ?

Je super, mám ho měsíc a chtěl bych ho koupit synovcovi.

Na Slovensku jsem ho kupoval ve Štůrovu a netušil oco jde, ale teď fakt docela bomba. Paní ho tam měla v prodejně běžně ve všech barevných kombinacích a cena jen 590,- sk.

Až na tu montáž - výšívání není moje parketa a ty mozoly <_<

Me to ceka jakmile se mi bude chtit, nebo respektive az bude hotovy vse dulezity okolo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...