Přejít na obsah

RoomsterClub MeetUp #1


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim cleny RoomsterClubu na SkodaHome,

uzaviram diskusi na tema misto a termin naseho prvniho mensiho setkani (ktere jsem naplanoval se cleny meho fora zde):

Termin: sobota 5. kvetna v 10 hodin

Misto: Karlstejn

Chtel bych ale upozornit -> nejde o zadny velky sraz pro spoustu lidi a aut, ale spis o takove mensi setkani.

Na rovinu rikam, dokazu vest club na internetu, ale zatim si netroufnu organizovat sraz pro spoustu lidi, zajistit pro ne program, policii pro rizeni dopravy v miste, kde jsem nikdy nebyl, atd...

Vetsi sraz RoomsterClubu bychom uskutecnili v Chabrech pod kridly SkodaHome spolecne s kolegy z dalsich clubu tak, jak nam navrhnul P2M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal kdo pojede s rumíkem na ¨Karlštejn, a docela se směju, bude tam "RUDO" jak nad Kladnem hihihihi, samá červená corrida. -_-:D

teda skoro samá.

No já bych taky rád přijel na Karlštejn (aby tam nebyla samá červená :-). U mě není problém s místem - na Karlštejn to mám z Rokycan opravdu kousek, takže to je pro mě fajn. Ale nevím, zda budu mít toho 5.5. čas, něco mám naplánováno, ale uvidím jak se to vyvine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal kdo pojede s rumíkem na ¨Karlštejn, a docela se směju, bude tam "RUDO" jak nad Kladnem hihihihi, samá červená corrida.  -_-  :D

teda skoro samá.

No já bych taky rád přijel na Karlštejn (aby tam nebyla samá červená :-). U mě není problém s místem - na Karlštejn to mám z Rokycan opravdu kousek, takže to je pro mě fajn. Ale nevím, zda budu mít toho 5.5. čas, něco mám naplánováno, ale uvidím jak se to vyvine.

Se trochu snaž, ať tam těch "Rudochů" není moc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foromene, jak to bude s tím seřadištěm a hromadným odjezdem na Karlštejn, jak si to navrhoval na jiném diskuzním fóru? Platí teda to místo v Radotíně nebo ne? Samozřejmě by se tam scukli jen Ti, kteří tou oblastí budou projíždět. Já osobně souhlasím s místem (plocha vlevo za zahradnictvím na začátku Radotína směrem od Strakonické), v pohodě se tam vejdeme, ale bylo by potřeba se domluvit také na čase, abychom s částečným předstihem dorazili na ten Karlštejn. Navrhoval bych čas kolem 09.00 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foromene, jak to bude s tím seřadištěm a hromadným odjezdem na Karlštejn, jak si to navrhoval na jiném diskuzním fóru? Platí teda to místo v Radotíně nebo ne? Samozřejmě by se tam scukli jen Ti, kteří tou oblastí budou projíždět. Já osobně souhlasím s místem (plocha vlevo za zahradnictvím na začátku Radotína směrem od Strakonické), v pohodě se tam vejdeme, ale bylo by potřeba se domluvit také na čase, abychom s částečným předstihem dorazili na ten Karlštejn. Navrhoval bych čas kolem 09.00 hod.

No já nevím, jak to bude. Zatím se k tomu nikdo nevyjádřil. Doufám, že na tom druhém fóru se dohodneme. Nebo to mohu překopčit a napsat sem, aby to vědělo víc lidí, protože nepředpokládám, že bychom všichni odtud chodili i na to druhé fórum. A ten čas 9.00 hod. je myslím přijatelný.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...