mischicka

Uživatel
 • Počet příspěvků

  14 662
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

mischicka last won the day on 29. Prosince 2016

mischicka had the most liked content!

Popularita

114 Výborná

O uživateli mischicka

 • Hodnost
  Moderátor pro Pravopys
 • Datum narození 7.11.1979

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://www.augustin.cx
 • ICQ
  157576304

Návštěvy profilu

3 393 zobrazení profilu
 1. Myslím si, že jsi byl úspěšný a víc jen tak někdo nezíská. Obecně se tvrdí, že cokoliv nad 7% dává prodejce ze svého a holt to není kuřecí v penny a nelze furt an vše mít jen slevu, zvlášť když se prodává, jak píšeš.
 2. V Supu mi taky fungovalo dobře, ani jsem o něm nevěděl, ale kua na co mi je průměrka 6,4 l/100 km, když to prostě nejede, když potřebuji?
 3. Nebude, bude se prostě čekat a podle mne ten boom troche opadne, přece jenom si půlka republiky nekoupí Kodiaq.
 4. Přesně tak, a ještě ušetříš, prt. ani za čtyřku nebude.
 5. 20 Kodiaqů do konce roku ani žádný prodejce nedostane, ne? A navíc jezdit přes půl republiky, když má každý škodovku za humny...
 6. Zřejmě kvůli šetrnosti k výbojkám, tipuji...
 7. Njn, ale to je zázračné ACT... Najel jsem s tím tvým motorem jen necelé 3 tisíce km, ale je to nuda a lenost v limuzíně. Než se to při předjíždění na okresce roztáhne, než se to na dálnici ve 140 roztáhne, abych předjel tu dodávku, co mne pouští, to je prostě tragédie, takže v Německu na dálnici a v Česku na okresce motor dobrý tak pro důchodce, ale jinak nepoužitelný Na mé obvyklé trase do Belgie byl tak rozdíl ve spotřebě 1,1 l na 100 km (1.4 TSI ACT v SIII vs. 2.0 TSI v OIII RS), což při 1000 km sice udělá jedenáct litrů, ale rozdíl v požitku a komfortu jízdy je nesrovnatelný.
 8. Ano, já mám ameriku.
 9. Vždy je to jen sleva poskytnutá na základě zvážení okolností, žádný mechanismus "kulancí" neexistuje. Btw už jsi byl v servisu a máš nějakou zpětnou vazbu?
 10. Tyhle silné motory jsou nuda, co? Nemusíš na to šlapat a ještě to skoro nic nežere, chudáci ti, co mají maloobjemy a doufají, že ušetří.
 11. A nakódovat? Btw stejně nejlepší ověření je sáhnout na kliku.
 12. Ano, je to možné, mám to ve dvojce nakódované. Ale funguje to jen s nastartovaným motorem, takže při startování se světla rozsvítí i se zataženou ručkou.
 13. A bude vše fungovat jako by byl originální? Myslím třeba volbu jízdních režimů přes navigaci.
 14. A je řidší, takže ho bude víc mizet.
 15. Ty nevíš, že žádné kulance neexistují, jen automobilka či servis někdy mohou dát slevu[emoji56] ?