Wittmann

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3 761
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

283 Výborná

2 Sledující

O uživateli Wittmann

 • Hodnost
  Mistr Fóra
 • Datum narození

Kontaktní metody

 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

1 176 zobrazení profilu
 1. autorizovaný servis je na jakékoliv "částečné" opravy naprosto nepoužitelný, navíc lakýrníky má spíše průměrné. Na tuhle ďupku, zejména je-li to na třeše by měla tužka stačit. Jak je to velké?
 2. předpokládám, že maximálně vyčtou paměť závad. To ale neznamená, že je auto ok. Nezdá se mi, že by ta klapka souvisela se změnou SW.
 3. není normální
 4. po takhle krátké době bych spíše tipoval na nějakou chybu v postupu. Věděla ŘJ, že filtr je nový?
 5. tyhle události těsně kolem spoluúčasti jsou diskutabilní - některá pojišťovna ti to dá sežrat v dalším pojistnym období, některá drobné škody nezohledňuje...
 6. tak tak reklamovat, ale v tomto případě bych tipnul, že auto před úpravou nebylo úplně ready a chyba je úplně někde jinde.
 7. Jízda bez ŘP, máš ho mít u sebe.... Ale kdyby došlo k nějakému maléru, tak by soud přihlédl, že to bylo pouze formální. Respektive nebral by to jako přitěžující okolnost.
 8. vygoogluj si k tomu radiu návod, tam to určitě bude uvedené
 9. zajeď do jakéhokoliv servisu na výfuky a oni si s tím poradí. Pokud ne, tak je díl vadný a můžeš ho reklamovat. Mně se jednou u Bosalu zbortil střední "hrnec", kvůli tomu začal drhnout poslední díl o podlahu kufru.
 10. To se brzy prodrbe. Chtělo by zjistit proč přesně to drhne a předělat to - přeohýbat/převařit závěsy, případně to někde kousek nastavit. Ten Bosal jsi jim měl hodit na hlavu.
 11. "originální" sestavení sady tu kladku neobsahuje. Zřejmě ji tenkrát ve Škodovce vyhodnotili jako věčnou.
 12. Tak ono to jejich bezmezné dodržování pravidel má občas i nevýhody, Židé by mohli vyprávět...
 13. podle těch "zářezů" vpravo dole hlodavec.
 14. v drtivé většině se nejedná o kuny, ale o potkany. Dobře se to dá poznat podle stop zubů (potkan je hlodavec - čistý skus předními zuby, kuna je šelma, zpravidla to štípe stoličkami). Pokud kuna v autě nehodlá natrvalo bydlet - což většinou nehodlá, protože není úplně blbá - tak do něj neleze. Naopak potkan je tvor toulavý se smyslem pro přechodné bydliště :-)
 15. To je ta absence bočních lišt - to bude od dveří jiného auta. tohle bych nechal na korekční tužku v kombinaci s dobrým štětcem. Vidět to ale bude furt.