Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

Fakt to tomu Superbu sedí. Aký rozmer pneu tam teraz máš?

Inak myslím, že Superbu pritvrdenie neuškodí, on ten podvozok Superba na mňa pôsobí tak trochu neisto (ale je komfortnejší). U OII je situácia s podvozkom trochu odlišná, navyše u RS je podvozok ešte tvrdší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to tomu Superbu sedí. Aký rozmer pneu tam teraz máš?

Inak myslím, že Superbu pritvrdenie neuškodí, on ten podvozok Superba na mňa pôsobí tak trochu neisto (ale je komfortnejší). U OII je situácia s podvozkom trochu odlišná, navyše u RS je podvozok ešte tvrdší.

Mám tam teď origo gumy co se dávaj na RSo... Contíky SportContact 2

v rozměru 225/40 R18

Velká spokojenost...

akorát při přejíždění příčnejch nerovností to dost odskočí... teda myslím zadek jinak mi přijde že to až zas tak nekomfortní není... ;)

Škoda, že už přichází zima a půjdou tam zpátky origo 16".... :(

Jezdíte někdo zimu na velkejch (opravdu velkejch) kolech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sme u toho Superba, tak tyhle se mi hodně líběj a pěkně tam pasujou. A chci je:) 8x19 se dá zapsat do techničáku, takže volba je jasná:)

NO s tím zapsáním...je to trochu tricky...

zjišťoval sem si to kvůli těm svejm 18" a ofiko přes Škodu Mladá Boleslav to nepůjde... Na Superba se daj zapsat max 17"

Jinak to musí na zkušebnu a to je vopruz a drahý...

Máte někdo jinou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to tomu Superbu sedí. Aký rozmer pneu tam teraz máš?

Inak myslím, že Superbu pritvrdenie neuškodí, on ten podvozok Superba na mňa pôsobí tak trochu neisto (ale je komfortnejší). U OII je situácia s podvozkom trochu odlišná, navyše u RS je podvozok ešte tvrdší.

Mám tam teď origo gumy co se dávaj na RSo... Contíky SportContact 2

v rozměru 225/40 R18

Velká spokojenost...

akorát při přejíždění příčnejch nerovností to dost odskočí... teda myslím zadek jinak mi přijde že to až zas tak nekomfortní není... ;)

Škoda, že už přichází zima a půjdou tam zpátky origo 16".... :(

Jezdíte někdo zimu na velkejch (opravdu velkejch) kolech?

zajimavy, ja mam na RS kolech Dunlop SP Sport Maxx

jinak tuhle zimu budu brazdit asi na 17kach

co se tyce komfortu, ted jezdim s nahradnim vozem na 15kach a jako komfort je to skoro stejnej, jenom to houby sedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

To je docela mazec, já přemejšlel, že vyměním 15 za 16, ale jak tak koukám jsem úplně mimo mísu...

Nicméně rozhodnutí je jasné, 15 nechám na zimu a 16 půjdou na léto. Myslím že rozdíl v pořizovací ceně gumy a zlepším vlastností oproti větším kolům je neadekvátní.

Navíc mě to platí firma, takže by asi pěkně šéf brblal, kdyby místo cca 2500-2800 měl platit za kolo 5000.

Co se sezení týče, tak myslím, že stačí dát místo 205 225 a účel to splní taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na ty, co mají 17" 225/45. Dnes jsem koukl na zadní kola a všiml jsem si, že se mi sjíždí vnější strany víc než vnitřní. Mám 17" 225/45 a najeto něco přes 20 t. Koukněte někdo, jak se sjíždí vám. Popř. jestli někdo neví čím to je. A také je mám sjeté přibližně stejně jako přední. Podle toho jak jezdím, bych očekával, že přední ojedu mnohem dřív a zadní budou mít ojetý vnitřky. U předchozích aut to tak bylo. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...