Přejít na obsah

Webasto thermo top C,kam s ním


gandalf77

Doporučené příspěvky

Čauky všichni.Pořídil jsem si starší webasto thermo top C.Mam Fabii 1,9 TDI 74KW s klimou,a montáž si chci provezt sam.Jen s umístěním bude asi problém.Nevíte někdo kam nejlepe s ním,a kde se běžně do fabek dává?Firma co montáže provádí mi to sdělit nehodlá,jen že do fabii montuji Eberspacher Hydronic D4W S.Thermo top c se tam prí nevejde,ale co jsem se díval na rozměry tak webasto je jen o 1cm silnější.Tak by to neměl být takový rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autosip.cz/autosip/eshop/1-1-Nezavisla-topeni-Webasto/34-3-Topeni-naftove/5/2-WEBASTO-Thermo-Top-C

Na tomhle odkazu je nahled jak vypadá.Jinak jeho rozměry jsou" tlouštka 10cm,výška 16cm a délka 26cm i s vodním čerpadlem.

Ještě jsem dukladně místo nezkoumal,ale mám tip na prostor mezi motorem a karoserii v prostoru turba. :)

Bude to zajimavý :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak , to má dneska cenu zlata....mám k němu l GSM dálku , kdybys potřeboval :)

Díky,zatím řeším umístění a zapínat ho budu zatím jen pres tlačítko,ale do budoucna si ho chci zapínat na dálku.

Jak vubec gsm funguje,co to obnáší a kolik by jsi za něj chtěl? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak , to má dneska cenu zlata....mám k němu l GSM dálku , kdybys potřeboval :)

Díky,zatím řeším umístění a zapínat ho budu zatím jen pres tlačítko,ale do budoucna si ho chci zapínat na dálku.

Jak vubec gsm funguje,co to obnáší a kolik by jsi za něj chtěl? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 roky později...
  • o 11 měsíců později...

Neřeším věci ve smyslu vyplatí/nevyplatí. Mám auto na každodenní ježdění do práce, každý den do něj v 6 ráno sedám a plánuji, že ještě pár let budu. Topení jsem koupil za pěkný prachy, tak proč si nedopřát trochu toho komfortu? Vždyť nemusí být všechno jen o tom, jestli se mi to vyplatí. I kdyby se to nevyplatilo, ale sednu do vyhřátého auta a nemusím škrábat a trápit studený motor ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč kupodivu? Já Tě nijak nenapadal ani neurážel. Motoricky to má poctivejch 186tis km najeto, takže plánuji tu fábku nějaký ten rok ještě provozovat. A fakt je to opruz ráno mrznout :-) Tak se nerozčiluj, já jsem svůj příspěvek nijak zle nemyslel a věřím, že Ty také ne. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...