Přejít na obsah

LED zadní světla OII Combi


Radek Holub

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Právě se mi stala taková kolize na zadních světlech na mé OII Combi a potřebujou vyměnit za nové. Před časem mi přišla na e-mail nabídka od Milotecu právě na tyhle zadní LED světla, před tím jsem tomu nepřikládal pozornost, ale nyní mi to přijde jako zajímavý nápad. Vzali by jste tyhle LED nebo radši klasické? Ty klasické budou asi levnější, ale tyhle vypadaj zajímavě. Tady píšete buď že máte nebo je má kamarád a že jsou luxusní a jaký konkrétně mají typ. Milotec nabízí 3 druhy - světlé, tmavé a kouřové. Taky tam píšou, že mají homologaci, tak by s nima neměl bejt u STK a u policie problém ne? Budu rád za každou radu, názor nebo třeba vaše fotky.

Editováno: , autor: 007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro představu jak to vypadá na autě dávám foto. Jsou to ty nejsvětlejší, čiré na černém kombajnu. Jinak cenový rozdíl oproti obyč. je zhruba 4 tis. :palec2:

Mě se právě nejvíc líbí tyhle nejsvětlejší, takže ta fotka je výborná a to jsou ty od milotecu? Našel jsem je i tady: http://tuning-individual.cz/eshop/zadni-cira-led-svetla-Skoda-octavia-ii-combi-1z-cervena-krystalove-cira-p-29649.html?zenid=ThzzKocI1yWSsRHFSVWSy2VwCc1 a jsou tam o dost levnější, myslíte že jsou to ty samé jako od milotecu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se právě nejvíc líbí tyhle nejsvětlejší, takže ta fotka je výborná a to jsou ty od milotecu? Našel jsem je i tady: http://tuning-individual.cz/eshop/zadni-cira-led-svetla-Skoda-octavia-ii-combi-1z-cervena-krystalove-cira-p-29649.html?zenid=ThzzKocI1yWSsRHFSVWSy2VwCc1 a jsou tam o dost levnější, myslíte že jsou to ty samé jako od milotecu?

ty lampy co jsou na obrazku jsou kupovane prave u tuning-individual :palec2: jinak na youtube je video jak ty lampy sviti

Editováno: , autor: koss4ever
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty lampy co jsou na obrazku jsou kupovane prave u tuning-individual :palec2: jinak na youtube je video jak ty lampy sviti

Takže to jsou ty samé ne? Mě jde o to kdybych je koupil tady a ne od milotecu, jestli by tam bylo všechno u toho, tím myslím kompletní kabeláž, návod jako je u milotecu atd. S homologací by neměl bejt problém ne? Šel by si do nich nebo je už máš? Ještě mě de o to, jak je to u diodových světel v případě poruchy. U normálních světel když nesvítí žárovka, tak jí sám vyměním a je klid, ale u diodových světel je to jak? Kdyby nesvítily třeba úplně všechny, tak jak se to řeší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Jsou to ty samé, Vyndáš staré dáš nové, žádné kabeláže atd nepotřebuješ. Proste vycvakneš a nacvakneš. Sedí krásně. Návod u toho byl, ukazoval mi jej. Já ty světla ještě nemám poněvadž teď cpu peníze do jiných částí vozidla. Světla jsou homologována. Jinak led dioda má etrémě dlouhou životnost něco mezi 100 000- 1 000 000 hodin nepřetržitého svícení (obyč. žárovka 1000- 2000 hodin). Takže si myslím že to to auto přežije. Jinak vím že když nastartuje tak mu všechny diody probliknou, udelaji jakoby kontrolu jestli jsou všechny v pořádku a jede. Jestli ti teda nekdy nahodou nejaka odejde, tak jedine rozkuchat svetlo , koupit za 5 kc novou LED vyletovat starou z DPS a naletovat novou :palec2: Jinak do budoucna planuju do nich jit ale nemam keš :palec2:

Jinak na AUKRU jsou nejlevnejsi. VIZ ZDE Prodava vsechny 3 druhy se zarukou

Editováno: , autor: koss4ever
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ Jsou to ty samé, Vyndáš staré dáš nové, žádné kabeláže atd nepotřebuješ. Proste vycvakneš a nacvakneš. Sedí krásně. Návod u toho byl, ukazoval mi jej. Já ty světla ještě nemám poněvadž teď cpu peníze do jiných částí vozidla. Světla jsou homologována. Jinak led dioda má etrémě dlouhou životnost něco mezi 100 000- 1 000 000 hodin nepřetržitého svícení (obyč. žárovka 1000- 2000 hodin). Takže si myslím že to to auto přežije. Jinak vím že když nastartuje tak mu všechny diody probliknou, udelaji jakoby kontrolu jestli jsou všechny v pořádku a jede. Jestli ti teda nekdy nahodou nejaka odejde, tak jedine rozkuchat svetlo , koupit za 5 kc novou LED vyletovat starou z DPS a naletovat novou :palec2: Jinak do budoucna planuju do nich jit ale nemam keš :palec2:

Jinak na AUKRU jsou nejlevnejsi. VIZ ZDE Prodava vsechny 3 druhy se zarukou

Aha a tu fotku jak si sem dával, tak ta je tvýho kamaráda a ten ti ukazoval ten návod? Jestli jo, tak odkud je koupil? Ty z aukra jsou fakt nejlevnější, až mi to přijde nějaký podezřelý, ale vypadaji stejně. Nebál by si se toho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil je z toho tuning-idividual.cz jak jsi sem daval odkaz, mel k tomu navod, je to homolgovane, to co vidis na tom obrazku to jsou presne ony z toho tuning individualu. Ty svetla vyrabi jediny vyrobce na svete a to je Litec. Z toho aukra bych se vubec nebal . Taky je koupim z tama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjdu asi nejspíš do těch nejsvětlejších, ještě ale přemýšlím. Podle mě se k mojí barvě cappuccino nejvíce hodí. Mě by taky zajímalo jak by vypadaly ty ostatní, ale podle mě nebudou třeba ty černý nebo ty tmavší pěkný na každej barvě, takže je potřeba vybrat tu správnou kombinaci. Už jsem sem dával tento odkaz - http://tuning-individual.cz/eshop/Skoda-octavia-c-2289_2669_2818_2866.html?zenid=ThzzKocI1yWSsRHFSVWSy2VwCc1 a u každého typu světel jsou takový obrázky jak to vypadá, tak na to koukněte a napište svůj názor, které provedení by jste si vybrali vy osobně ke svoji barvě své OII nebo třeba k mojí barvě cappuccino. Osobně se mi nejvíc líbí ty černý když svítí, ale když nesvítí tak jsou celý černý a to je takový divný, ale jak jsem napsal, na tý mojí by to asi nebylo pěkný. Mám ty nejtmavší fólie takže by to asi vypadalo jako béžovej pohřebák nebo jako nějakej tuning a to moc na OII nemusim. A taky mi soused říkal, že by to černý provedení nebylo moc vidět, i když by to svítilo, ale nevim jestli je to pravda nebo ne. Kdyžtak ještě poraďte jakej typ zvolit, Máte na to přibližně 3 týdny. Fotky i video určitě přidám.

Editováno: , autor: 007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...