Přejít na obsah

Dodělání vyhřívání sedadel do Octavie II


Seiger86

Doporučené příspěvky

Hele takže když mam O1 2003 s manuální klimatizací a koupim sedačky s výhřevem, třeba L&K nebo RS, tak co musim všechno ještě vyměnit a kolik mě to bude stát? Proč se mění panel klimatizace? Já myslel, že se jen dá vypínač nahoru k výhřevu zadního okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

buduci tyzden idem na to pak sem hodim navod

decky som kupoval tu na fore od nejakeho chalana z sk , su to original 4ks + kabelaz RJ vyhrevu , potom vam staci iba vymenit climatronic, a bud si vyrobit alebo kupit kabelaz od konektoru pod sedadlom do vozu , schemu som si zbezne pozrel a do climatronicu idu dva kable cez ktore ovlada vyhrev jeden kabel do bsg a pak nejake to + na poistkovu , na prvy pohlad to nevyzera tak strasne , jednine co by som potreboval je zistit ci sa to pak ma nakodovat cez VAS lebo climaytronic som si iba tak pre lepsi pocit uz prehodil :-))) a blbne mi kurenie, zapnem , ide a pak za 10 sek pozatvara klapky ale ventilator ide len vzduch sa nedostava do fukarov

tolkoto odomna , buduci tyzden budem mudrejsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buduci tyzden idem na to pak sem hodim navod

decky som kupoval tu na fore od nejakeho chalana z sk , su to original 4ks + kabelaz RJ vyhrevu , potom vam staci iba vymenit climatronic, a bud si vyrobit alebo kupit kabelaz od konektoru pod sedadlom do vozu , schemu som si zbezne pozrel a do climatronicu idu dva kable cez ktore ovlada vyhrev jeden kabel do bsg a pak nejake to + na poistkovu , na prvy pohlad to nevyzera tak strasne , jednine co by som potreboval je zistit ci sa to pak ma nakodovat cez VAS lebo climaytronic som si iba tak pre lepsi pocit uz prehodil :-))) a blbne mi kurenie, zapnem , ide a pak za 10 sek pozatvara klapky ale ventilator ide len vzduch sa nedostava do fukarov

tolkoto odomna , buduci tyzden budem mudrejsi ;)

ano samozrejme musis vyhrievanie sedadiel nakodovat v BSG...., okrem toho urobit zakladne nastavenie klimy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buduci tyzden idem na to pak sem hodim navod ...

Cau udelej prosim hodne fotek, a vyfot kam davas ty konektory, kam co pajis, kudma tahas draty, na co is dat pozor atd atd. Ja se na to taky chystam - mam uz doma snad vse a kdyz sem se dival na ty kilometry dratu, tak mi jde z toho hlava kolem.

Jo do toho klimatroniku se napoji jen 2 piny do stavajicich volnych konektoru, nebo tam jde vic dratu??

Takze cekem na podrobny navod s hromadou fotek :palec2: Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...