Přejít na obsah

Dodělání vyhřívání sedadel do Octavie II


Seiger86

Doporučené příspěvky

takže asi takhle by to mělo bejt zapojený , opravte mi jestli je něco jinak

konektor od řidiče

- pozice 1 na konektoru bílý do svorkovnice BSG 12ti pólová hnědá pozice 1

- pozice 2 --------------, modrobílý svorkovnice 20ti pólová na ř.jednotce climatronicu , pozice 11(spojen se svorkovnicí spolujezdce pozice 7)

- pozice 5 --------------, hnědý kostra na sloupku B vlevo dole

- pozice 10 je propojená do pozice 10 mezi konektorama spolujezdec/řidič

konektor spolujezdce

- pozice 2 na konektoru modrozelený svorkovnice 20ti pólová na ř.jednotce climatronicu , pozice 15

-pozice 3---------------. červenohnědý pojiska napájení + 12v číslo 37

-pozice 7---------------, hnědý kostra na sloupku B v pravo dole

Editováno: , autor: jirka toledo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže asi takhle by to mělo bejt zapojený , opravte mi jestli je něco jinak

konektor od řidiče

- pozice 1 na konektoru bílý do svorkovnice BSG 12ti pólová hnědá pozice 1

- pozice 2 --------------, modrobílý svorkovnice 20ti pólová na ř.jednotce climatronicu , pozice 11(spojen se svorkovnicí spolujezdce pozice 7)

- pozice 5 --------------, hnědý kostra na sloupku B vlevo dole

- pozice 10 je propojená do pozice 10 mezi konektorama spolujezdec/řidič

konektor spolujezdce

- pozice 2 na konektoru modrozelený svorkovnice 20ti pólová na ř.jednotce climatronicu , pozice 15

-pozice 3---------------. červenohnědý pojiska napájení + 12v číslo 37

-pozice 7---------------, hnědý kostra na sloupku B v pravo dole

Cau ja mam nejake schema zapojeni a mam to trochu jinak. Dival jsem se ze jsou jinak piny u klimatronicu, jinak u klimaticu a jinak u obyc topeni.

pak mam treba ten bily drat do svorkovnice BSG z konektoru od spolujezdce a ne od ridice jak pise...

Do klimatronicu musim privest 3 draty na piny 10, 11, 12...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Cau ja mam nejake schema zapojeni a mam to trochu jinak. Dival jsem se ze jsou jinak piny u klimatronicu, jinak u klimaticu a jinak u obyc topeni.

pak mam treba ten bily drat do svorkovnice BSG z konektoru od spolujezdce a ne od ridice jak pise...

Do klimatronicu musim privest 3 draty na piny 10, 11, 12...

Jj. Je to přesně takhle. Dělal jsem to taky. Bílý drát je od splolujezdce. A do climatronicu jdou 3. Do 10, 11, 12. Myslim že na tu 12ku jde napájení (+) od pojistky 46. A do 10, 11 jsou sedačky L+P :palec2:

Editováno: , autor: Ivan.S
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zatim stale jeste nemam zapojene to vyhrivani, ale kdyz jsm se dival zespod na tu jednotku BSG, tak do pinu kam mam privest bily drat od toho vyhrevu mam prazdnou dirku a zadny drat tam neni. To mi trosku zkomplikovalo zivot tim, ze jsem si myslel ze to jen na drat pripajim a bude hotovo, ale tak musim shanet nejaky ten konektor co bych do toho pinu zacvakl.

Pak mam jeste obavy, aby mi to ta jednotka podporovala a nemusel jsem ji menit...

Jak jste to meli Vy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dodělávám si výřevy do OII Elegance předface a chtěl bych se zeptat, kudy přesně vede originální kabeláž od 10ti pinového konektoru ke Climatronicu, pojistce atd? Má to vést přes přes prahy, nebo sředem (kolem řadicí páky) ?

A od sedačky vedou vodiče husím krkem ke "kanálku" v podlaze společně s vodiči od Airbagu popř. kontroly zapnutí pásu, nebo tam jdou dva husí krky od Airbagů a výhřevů zvláš? Mám takový dojem, že do ten kryt do "kanálku" v podlaze je jen pro jeden kabel.

Díky moc předem za odpověď

Pro informaci zájmcům uvádím čísla 10ti pinových konektorů pro kabeláž mezi sedačkou a Climatronicem, pojistkou atd.. nikde jsem to nemohl spolehlivě sehnat, tak jsem nakonec koupil celý kabel, za strašnou cenu. Takže pro ostatní aby ušetřili

10ti pinový konektor zásuvka od sedačky je 8E0 972 710

10ti pinový konektor vidlice do podlahy 7L0 972 762

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě by se dalo říct, že táhni tama, kam se to vejde ;) místo pod sedačkou od airbagů je tam určitě i pro svazek od výhřevů (taky je mám dodělávané) a tuším, že se to táhne středovým tunelem okolo řadičky, jak jsi psal ke klimatroniku a od tama pak na pojistku, ale přesně nevím a kabeláž nemám před sebou abych to napsal s jistotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

mezitím jsem si domluvil, že zítra mi přijede kamarád s OII s origo výhřevama od výroby, tak jsem s ním domluven, že na to mrknu. Vyjmeme deklík z podlady a pak už se uvidí na kterou stranu ty dráty vedou. Mně taky přijde logičtější že by ty dráty šly kolem řadičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže obhlídka trasy kabeláže výhřevů se dnes nekonala. :( Kamarád-lyžař kvůli oblevě nepřijel.

Jirik.DC má pravdu, asi nejpravděpodobnější cestou jsou prahy, kudy vedou hlavní svazky. Moje úvaha o cestě středem kolem řadičky vycházela z úvahy, že by to tudy bylo kratší... Uvidím později až někoho s originál výhřevama odchytnu....

Už si taky vzpomínám, že když jsem si kdysi prohlížel prostor pod sedadlem, kabely od airbagů, kontroly zapnutí pásů a výhřevů jdou všechny společně jedním husím krkem (tím myslím pohyblivý přechod mezi sedadlem a podlahou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Ferda25 a Jirik.DC mají naprostou pravdu. Jde to hlavním svazkem v prazích, což potvrdilo hledání v katalogu ETKA. takže to taky tak povedu.

Mimo jiné jsem zjistil objednávkové číslo pro kontakty, kterými se připojují ovládací potenciometry na ovládacím panelu Climatronicu piny 10,11,12 ETKA č: 000 979 009. Aby nevzniklo nedorozumnění, u Climaticu jsou to piny 12,13,15, a u verze pouze s topením jsou to piny 11,15,16. Typ 20ti pinového konektoru je snad stejný.

Není mi taky úplně jasné, jestli musím tahat vodič od pinu 12 (u Climatronic) až k pojistce. Má to být připojeno na větev č. 75a (jedna z větví +12V) a možná bude tato větev dostupná někde blíže ovladače Climatronicu. V dokumentaci se píše, že toto propojení č. A33 je realizováno v kabelovém svazku přístrojové desky... no jistěže, ale to je u auta, kde jsou výhřevy od výroby. :feve:

Poslední otázkou co mi není úplně jasná, jaká je přesně funkce propojení s BSG (bílý vodič vedoucí na pin č. 1 12-ti pólového konektoru BSG centrální řídicí jednotka vozu). Jaký typ kontaktu tam patří? Nevím jestli je to stejný typ pinu jako do Climatronicu, nebo jiný.

Samozřejmně přeji všem hezké pohodové Vánoce :)

Editováno: , autor: TomasM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílý vodič od regulátoru vedoucí na pin č. 1 12-ti pólového konektoru BSG při uzemnění vypíná regulátor výhřevů. Což se dalo tušit :) To bylo potvrzeno experimentálně...

Jinak vstup regulátoru je připojen na napěťový dělič tvořený reostatem (2,6 - 7,6kOhm) na ovladači Climatronicu a termistorem umístěným v dečce sedáku. U termistoru NTC, jak známo se s teplotou snižuje odpor. Použitý termistor má 10k Ohmů při 25 st C. Regulátor spíná výstup topení tak, aby se na zmíněném vstupu objevila přibližně polovina hodnoty napájecího napětí.... Tolik stručně k teorii regulátoru topení 1Z0 959 772, zvaného zde též jako relé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Ferda25 a Jirik.DC mají naprostou pravdu. Jde to hlavním svazkem v prazích, což potvrdilo hledání v katalogu ETKA. takže to taky tak povedu.

Mimo jiné jsem zjistil objednávkové číslo pro kontakty, kterými se připojují ovládací potenciometry na ovládacím panelu Climatronicu piny 10,11,12 ETKA č: 000 979 009. Aby nevzniklo nedorozumnění, u Climaticu jsou to piny 12,13,15, a u verze pouze s topením jsou to piny 11,15,16. Typ 20ti pinového konektoru je snad stejný.

Není mi taky úplně jasné, jestli musím tahat vodič od pinu 12 (u Climatronic) až k pojistce. Má to být připojeno na větev č. 75a (jedna z větví +12V) a možná bude tato větev dostupná někde blíže ovladače Climatronicu. V dokumentaci se píše, že toto propojení č. A33 je realizováno v kabelovém svazku přístrojové desky... no jistěže, ale to je u auta, kde jsou výhřevy od výroby. :feve:

Poslední otázkou co mi není úplně jasná, jaká je přesně funkce propojení s BSG (bílý vodič vedoucí na pin č. 1 12-ti pólového konektoru BSG centrální řídicí jednotka vozu). Jaký typ kontaktu tam patří? Nevím jestli je to stejný typ pinu jako do Climatronicu, nebo jiný.

Samozřejmně přeji všem hezké pohodové Vánoce :)

Zdravím chlapci,no pokud nekdo bude chtit zhotovim vam temer jakoukoliv instalaci (samo ze podle originalu) a pak vam odpadne otazka kudy že to vede........a podle schemat to už zapoji uplne kazdej......jo a pokud jde o ty dečky tak to bych nechal na krejcovi..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...