Přejít na obsah

Šroub na vyndání zadních sedaček


Losky83

Doporučené příspěvky

Ahoj, tchán se snaží vyndat zadní sedačku z FII a prý je to tam na nějaký tisícihran nebo co. Nevíte, co je to za dvanáctihran nebo torx? Já to neviděl, tak nevím:( Chce vyndat sedačky úplně ven kvůli sekačce:)

Hledal jsem a našel jsem, že by to mohl být dvanáctihran M10, je to tak?

Děkuju moc

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 roky později...

nevíte jak by se dali vyndat jen opěradla u kombiku f2

 

toto pisou ale nevim kde zabrat

 

– Odjistit opěru směrem nahoru a sklopit. – Zatlačit šroubovákem pojistnou západku - 1 - směrem dozadu na pravé vnější straně opěry (platí pro vozy s nedělenou opěrou) nebo na obou vnějších stranách opěry (pro vozy s dělenou opěrou). 

Editováno: , autor: pawka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Mě to opěradlo vzadu šlo vyndat jen na levý straně. Mam to celý doma na půdě. Dost často tam vozim kolo tak nemusim pořád jak trubka sklápět opěradlo a vyndavat sedák. A navíc s sebou zbytečně netahám 25 kilo nebo kolik tak může to opěradlo vážit.

 

Na pravej straně ať sem okolo toho lez jak sem chtěl je jedinou možností použití rozbrusky- takovej magor nejsem abych si řezal do novýho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús nejak ťahať alebo tlačiť operadlo s tým že zo šrobovákom páčiš ten "bazmek" :D  Mne to ide v pohode dať von, horšie je to, že tú dvojitú časť mi drží stredný pás a nemám na to mnohohran s ktorým by som to odmontoval. (chcel som vytepovať sedanky). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ve svojem sedadla řešený 1/2 nebo jak se to píše.

 

O tom vyndání opěradla a sedáku na levej straně sem už tady psal.

 

Na tej pravej straně sice opěradlo vyndat jde, ale né úplně z auta. 

V opěradle je cívka pro samonavíjecí pás a ten pás je pak přidělanej tisícihraným šroubem do lankovýho oka v karoserii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem teraz či chceš návod na to ako vytiahnuť zadné sedačky, ak ano tak ten kolík či čo to je tak vytiahneš následovne. Ako je znázornená šipka tak tým smerom tlačíš plochým šrobovákom a zároveň to operadlo dvíhaš aby sa ti to uvolnilo. Potom už len treba ťahať von z auta pretože v strede to je na takej trubke nasunuté.

 

post-69681-0-52321200-1464872669_thumb.j

post-69681-0-19816100-1464872680_thumb.j

post-69681-0-48730600-1464872694_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to co tu ukazuje Marf povedlo u obou opěradel už  dávno. Jedno menší opěradlo na levej straně stejně jako sedák už nevozim přez rok.

 

Na pravej straně sem nikdy neměl potřebu opěradlo vyndavat. Ale jak se tu o tom píše, tak sem se ho z hecu  pokusil vyndat.

 

Jde to, akorát je tam asi větší nános barvy, tak to de blbějc. 

 

Ten pás je přidělanej do karoserie-ale drží ho šroub- s tim samým tisícihraným imbusem do kterýho jde přesně ten imbus se kterým se povolujou sedačky řidiče a spolujezdce.

 

Abych moch vyndat opěrku na tej pravej straně úplně z auta tak musim povolit ten šroub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, inak ten ibus je to aká veľkosť, pretože chcem tie sedačky vytepovať a v aute sa to horšie tepuje ako vonku.

 

Nepasuje ten imbus aj na odmontovanie pántov dverí, musím sestre vymeniť na fabii pánt jeden takže budem potrebovať aj tam nejaké náradie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

věřím ti a omlouvám se, za ten vyrez se sroubovakem zabere dozadu a nesmiš se opírat o to operadlo,protoze ho zaroven prizvedne o par milimetru nahoru.

 

jelikoz tam je pouze otočny čep,tak je zadelany barvou. vse je už priverene a ze svarovny jde toto cele i s autem na kataforezu a pak na lakovku,takze to může být řádně přilepené.(kataforeza je ta hneda zakladovka)

 

típádem toto je vereseno a muze me to zde nechat pro vsechny. oddelat drzaky pasu a mužeš spát jak mimino atd.

Editováno: , autor: pawka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...