Přejít na obsah

Tlaky v pneumatikách !


Martin Superb

Doporučené příspěvky

Zdravím, rád bych se zeptat, jaký má být Správný tlak v pneumatikách 1,9 TDI 17" litý kola přední a zadní? Nikde jsem to tu nenašel. Díky

Ja davam 2.4 kdyz jezdim jen po meste nezatizen a jak jedem na dovcu tak podle tabulky na vicku od nadrze myslim 3,0 vzadu a ve predu 2.6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja davam 2.4 kdyz jezdim jen po meste nezatizen a jak jedem na dovcu tak podle tabulky na vicku od nadrze myslim 3,0 vzadu a ve predu 2.6.

¨

Až tak hodně? To já celou dobu jezdíl ve předu 2,2 a vzádu 2.0, ale jezdím jen sám. Kouknu na víčko. jen nevím, jestli tam budou správné údaje, když v techničáku mám napsáno, že mám 16" kola a ve skutečnosti mám 17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tak hodně? To já celou dobu jezdíl ve předu 2,2 a vzádu 2.0, ale jezdím jen sám. Kouknu na víčko. jen nevím, jestli tam budou správné údaje, když v techničáku mám napsáno, že mám 16" kola a ve skutečnosti mám 17"

Mrkni na vicko a tam je to presne. Ted nevim presne ale 3.0 je opravdu na zadek pri zatizeni (graficky vice postavicek) mam 17 kola a ve predu tech 2.6. Kdyz jsem ted menil kola na letni tak i v servisu mi tam dali sami od sebe 2.4 na vsechny kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Kurva, doprdele a nevím co ještě!

To jste všichni nováčci tak degenerovaní? Co sem lezete, když neumíte chvíli hledat. To je stále dokola!!!

Stopoval jsem si to a trvalo to 24 vteřin než jsem to našel! Chce to jen hledat !!!!

http://forum.skodahome.cz/topic/87872-spravny-tlak-v-pneumatikach-19-tdi-17-lity-kola-help/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsi mě urazil taky, já jsem sice nováček na fóru, ale jen mu odpovídám, tak snad nejsem kvůli tomu už taky degenerovaný :wacko: a za celou dobu co tu jsem, tak jsem nezaložil žádné téma, které by tu už bylo, takže příspěvek jestli jsou takoví všichni nováčci mi přijde přehnaný. Chápu, že teď tady těch méně chápavých bylo dost, tak tě to už sere, ale směřuj to radši konkrétně k autorovi, který založil téma. Jinak díky a nazdar -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...