Přejít na obsah

stahovačka


Rabbyt

Doporučené příspěvky

... ja som mal biely plast a problemy presne tie iste, ako su tu popisane...

hm <_< naivne jsem si myslel, ze u tech novejsich stahovacek s bilym plastem a cernymi kolejnickami uz se to stavat nebude :) skoda :disgust: jedine, co se asi da delat, je preventivne to poradne promazat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

čau, taky mi na FRS praskla stahovačka ve dveřích spolujezdce! Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte kde by se dali sehnat nějaké levnější, protože moc se mi za to 2.5tis dávat nechce. Psal jsem i Cosbymu, ale bohužel nemá. Zase tak na to nespěchám, jen kdyby měl někdo kontakt na něco levnější. Z vrakáče to někdo bral? z toho mám docela obavy... díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte kde by se dali sehnat nějaké levnější, protože moc se mi za to 2.5tis dávat nechce. Psal jsem i Cosbymu, ale bohužel nemá. Zase tak na to nespěchám, jen kdyby měl někdo kontakt na něco levnější. Z vrakáče to někdo bral? z toho mám docela obavy...

no nevim no. ptal jsem se treba v Autodily krc, esli to tam nemaji (kram ze soucastkama z druhovyroby) a tam mi rekli, ze prej se to jeste jako druhovyroba nedela (mozna casem) a ze mi nezbejva, nez koupit to v origo servisu..... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravim. Momentálně trpím něčím podobným, takže hledám na netu, co se dá, abych zjistil jak to dát dohromady a nevypláznout za to 3000 v servisu. V mym případě ještě víc, protože mně odešlo stahování na 2 oknech během měsíce.

V prvním případě něco prasklo, motor běží a okno stojí, pokud ho stáhnu rukou, nahoru jde vytáhnout motorem (levé zadní dveře)

V druhém případě opět cosi prasklo, okno spadlo postupně dolu, nejde vytáhnout a je slyšet, že se nějak divně cuchájí lanka (pravé přední dveře)

Ještě jsem to zatím nerozebíral, sbíram moudra, abych to vůbec rozebral, případně spravil dal zas dohromady :-) Dokáže někdo poradit, co si to servisoval sám, co a jak?

Zatím jsem sehnal tenhle zajímavej odkaz http://www.automrazik.cz/News_View.aspx?Articleid=20 , kde nabízejí jakýsi náhradní díly za zajímavý peníze, aby člověk nemusel kupovat celou stahovačku novou. O co se ale konkrétně jedná nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem to opravil..nakonec jen z náhradních dílů.. Ale bohužel jsem si už předtím ve značkovce objednal celou fungl novou stahovačku, která jim tam teď leží a oni ji tam nechtějí. Tak jim chci od ní touto cestou zkusit pomoct.. Nabízím ji za jejich nákupku + sleva = cena skoro jak z vrakáče :) Pro Fabii přední pravá (u spolujezdce) elektrická bez motoru. Případným zájemcům napíšu víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

No tak s těma stahovákama je prej problém u každýho elektrickýho stahování a je jedno, jestli to je Fabka, Octavia nebo Passat. Všude je to takhle vykurvený. Taky jsem to opravoval. Koupil jsem originál neoriginál stahovák a namontoval jsem to tam. Debila, kterej vymyslel to namontování výplně dveří a stahováku bych taky jak už tu někdo řekl, pověsil do průvanu ... :aggressive: ... jedu na dovolenou a beru si s sebou dřevo na případné podložení okýnka, kdyby to zas ruplo... vždyt jsem to vyměňoval už před týdnem ... ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravicko.

trosicku to tu ozivim. Dnes som nahadzoval stahovacku od vodica. Spolujazdcovu mi menili v skodovke pred 8mesiacmi. Teraz som si to radsej urobil sam i ked za novu som vycaloval 70eur. Bohuzial na vrakoviskach som nemohol zohnat a cakat som tiez nemohol kedze nemam garaz a predsa len auto treba mat zatvorene ;0)

Ale k veci. Na starej stahovacke bol nanitovany jeden plast. Kedze som to nemal ako prehodit tak som ho nedaval na novu. Z mojho pohladu sa mi zdalo ze nieje az tak potrebny ale mozno sa mylim. Preto prikladam fotku. Cierny plast vedla kolajnice. Bude mi tam chybat??? resp. aky ucel splna. Nechcelo by sa mi to zase rozmontovavat.

30062009(001).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten černej plast sice taky nevím k čemu je, ale když jsem dával nové repro tak se mi ho podařilo rozlomit a tak jsem ho zpět už nedával a zatim nepozoruji žádné změny. Ale radši si to pořádně zjisti na co to je.

Mám trochu jinší problém, v sobotu jsem si chtěl spustit zadní pravé okno a ozvala se rána, pak nějaký rachocení a okno sjelo tak 1cm a níž už nejede, zpět ho vytáhnu, ale níž jak ten cm nejede. Tak mě napadá, když budu vyměňovat stahovačku má se s oknem sjet dolů aby ho bylo možné povolit. Jak toho docílím když mi nejde dolů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ani ja nepozorujem nic. Tak zatial ma o netrapi lebo treba ine veci porobit na "avetku" len nieto casu. Uff co by som dal za garaz s jamou. Vrazdil by som pre take daco. No k tvojmu problemu: ja osobne by som sa snazil prestrihnut lanko. Bud by som kukol aky je pristup ked vyhodim tesnenia alebo ci by to neslo cez otvory cez ktore sa povoluje skrutka co drzi okno. Alebo este ked povolis stahovacku trosicka ju odchylit dole a skusit strihnut tam.T ak by som na to isiel ja ale co stoho by bolo realizovatelne ani srnka netusi. Ale myslim ze u vas v cechach je zbytocne strihat lanko ked sa da u vas zohnat samotny ten plast co sa tak rad zlomi. Za 100kc som ho tusim videl na stranke jedneho obchodu z Brna.

Bohuzial unas sa taky dobrodinec nenasiel co by ponukal riesenie za par "kacek". Ehmmm pardon. Za par "eciek"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten plast z toho Brna mi ani nevzpomínej, musel jsem ho dát do stahovačky u ridiče, praskl mi mou vinou když jsem ji vytahoval ven (málo jsem si povolil ten šroub co drží okno) za 1. nešel mi tam nasadit, musel jsem ho dopilovat a za 2. není na něm prostor pro tu "kuličku" co je na konci lanka, takže teď mi dře o tu vodíci lištu, nechutný zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som sa bal ze ste zase v niecom lepsi nez mi ;) otec robi v strajarskej firme tak som myslel ze mu dam ten zlomeny plast ci by nieco nevymyslel z kovu. Uz vela veci mi dokazal urobit (napr. poistny srob na kolesa). Lenze ako to uz chodi v dnesnej dobe vo svete, "kriza" mi to zatrhla lebo uz ide aj ich firma ku dnu tak fusky sa nedaju robit ziadne. Nuz vyckam casu ako hus klasu a snad sa zase rozbehne logistika z otcovej strany. :D Hadam budem mat dovtedy este svoju fabcu.

Este som zabudol. Tiez som to mal fest dotiahnute. Ale v mojom pripade to uz bolo jedno lebo ten plast bol ulomeny. Ale keby som potreboval zhadit len okno tak dopadnem ako ty. Ja som to ani nepovolil musel som proste ten plech z okna vyrvat na silu.

Editováno: , autor: joesvk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ja som mal podobny problem zatial iba raz:-)kupil som supravu opravu zhruba to vychadza okolo 20 euro,je moznost kupit aj tie plastove uchytky samostatne.

link http://cgi.ebay.co.uk/SKODA-FABIA-WINDOW-R...=item27aca82a80

skuste pohladat na ebay.com,mne to zatial sluzi,dokedy neviem .......

fabia 1,2 Htp blueline 2003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

nadaaar, ja mam problem so stahovanim okien,

ked je teplo tak ako tak ide okno hore a ked mrzne tak dolu okno ide samozrejme ako po masle a hore mu uz musim rukou pomoct, ked nepomozem tak okno ide po milimetri hore

neviem ci to nemoze byt aj nejaka elektricka zavada

diky za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...