Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak to já si zase říkám proč ne, jen mi ten interiér přijde dost divně kýčovitý a ne luxusní a to dvoubarevné logo je jako zásah tuzera. Ale jinak myslím, že kdyby to vypadalo seriózněji, své příznivce, hlavně pak na západě, si to najde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vnitrku mi nic az tak kycoviteho neprijde - byt to v cerne nebo kremove, tak je to jak kazda druha limuzina.

Zvenci hruza. Nejak me tahle bilo-cerna kombinace nebere...

Btw. VRS logo je taky dvoubarevne a nijak vam to nevadi - ba naopak! :kol-28:

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, no chlupatá palubka s normálně černými plastovými doplňky je jako dílo tuzera na staré Felicii pro tuning srazy. Barva je asi otázkou vkusu, béžové interiéry mám rád, ale toto už je na mě moc, je to spíše žluté a žlutou já naopak nerad. Barevně mi k té barvě přijde ta stříbrná úplně strašná a dát ji v kombinaci zase s úplně jinou látkou na výplně dveří mi přijde docela absurdní.
No a to logo? Modrá a červená je obecně hrozná kombinace a srovnávat to s RS logem je docela mimo - ten má jednak tradici, ale hlavně jde o to, že RS je chrom logo s barevnou vyplní. Toto je obarvený chrom a vypadá to hrozně.
Obecně stejně se to nebude vyrábět, tak je to jedno, ale celé mi to přijde tak, že si Škodovka řekla, že to bude super nápad. Vzali bílou Fábku, nacpali na ni pár černých doplňků, interiér obalili nějakou semišovou fólií a to je vše, základ je očividně z nižších výbav už jen dle barvy dekoru.

PS: Aby mi zase někdo nepsal, jak jsem negativní a schválně rejpu, zdůrazňuji, že je to můj názor, někomu se to třeba může líbit a nikomu to neberu. Mi se to nelíbí.



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...