Přejít na obsah

Climatronic z OII FL do OII predfacelift


marek.st

Doporučené příspěvky

Já bych se ještě zeptal o jakou sací šachtu se jedná... Mám FL climatronic v předface O2, vše mi funguje až na vnitřní okruh. Jde ta sací šachta koupit zvlášť, nějaký popis výměny té sací šachty? Rád bych to přestavěl do 100% funkčnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

post-76154-0-92324000-1460195547_thumb.jpost-76154-0-03270500-1460195555_thumb.jpost-76154-0-89397600-1460195559_thumb.j

 

udajne by mel byt z tourana aby fungoval v o2 :)

 

škoda že mam preFL Bkc a bez vymeny jednotky motoru mni nejde ani FL :( asi bych to jinak vyzkousel.vypada paradne.A rameček by se nejak svařil a nalakoval :)

 

 

 

 

Zde jsem nasel video vymeny v golfu 

 

https://www.youtube.com/watch?v=F8kpE28pNw8

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tenhle typ panelu má systémový problém s regulací podsvitu pokud se nepletu a to bez BCM odstranit nejde, pokud se nezasahuje do podsvitu na úrovni led.

 

Ten panel má logiku a ovládání rychlosti ventilárotu je opravdu rychlejší.

 

Rámeček je nejlepší přizpůsobit se scirroca, passat jej má kovový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se hecnul a objednal jsem panel    :kol-47: pomalu budu skupovat jednotku motoru z BKC na BXE ,rele žhaveni , ale jedine do ceho se mi moc nechjce je vymena saci šachty FL :) už jsem toto podstoupil pri dodelavani climatroniku a rekl jsem si že palubku už dolu fakt nikdy davat nechci :D a prepinovat napajeni pin 16 na pin 20

Snad vse pofiči jak má . pak už jen nejak svařit rameček. rikate že hledat scirocco ju ? :)

 

Jinak na panelu viz foto neni vnitřni okruh s Ačkem jako u nekterych ..to znamena že neni na čidlo kvality vzduchu ? to by bylo fajn no uvidi se co vlastne prijde jestli fotka nebyla ilustracni :)

 

 

post-76154-0-75075700-1460434672_thumb.j

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistoval jsem a propojit to takhle jde ale prej je to stejne casem na houby. Marne budu si muset nekdy udelat volny den a palubku dolu :) uprimne do toho se mi vubec nechce :) uz sem to podstoupil pri vymene manual klimy na climatronic a ted znova :) joo kdybych tenkrat rovnou udelal face tak mam klid :)

 

 

Na panel stale čekám až prijde trosku jsem už laboroval s ramečkem tak nahrubo bych to jakštakš mel doladit musim až podle panelu :)

post-76154-0-21350400-1461992724_thumb.j

 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zde je :) celkem sranda ho nakodovat bez popisku na me zastarale diagnostice a zakladni nastaveni klimakompresoru ale uz OK :) na ramecek jsem jeste pridal ten chromovy ramek prijde mi to lepsi . Trosku ho jeste doladit a parada

post-76154-0-54041900-1462359035_thumb.j

post-76154-0-18816300-1462359066_thumb.j

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...