Přejít na obsah

Co si o tom myslet?


Shannar

Doporučené příspěvky

Zdravím, asi před týdnem, když sem vezl večer kolem jedenácté manželku k jejim rodičům mě na trase České Budějovice - Plzeň mezi Českými Budějovicemi a Dasným (je tam dlouhá rovinka, kde je dobře vidět a okolo cesty pole) předjel starší trojkovej bavor tmavši barvy, najel doprostřed silnice, zastavil a začal z něj vylejzat plešatej chlapik (podotýkám, že dálkový jsem měl ztlumený ani sem ho nijak při tacho 110 nezdržoval, prostě se za mnou objevil a předjel, takže netušim, čim bych ho moh nas.at), vyřešil jsem to za 2 a plnej kotel kolem něj pryč (a že to 1,8 20V Turbo umi tahnout), normálně bych to sem nedával, ale včera mi kamarád na pivu vyprávěl, že se mu v pondělí večer kolem půl dvanáctý v tom samém místě stalo to samý (má Octavku 2 FL 1,8 TSI). Tak to radši házím sem, dva stejný případy octávek v tom samém místě v podobnej čas během týdne mi nepřijde jako náhoda, tak bacha na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, ale nějak mi to uniká cos tím chtěl říci....

Tak pokud seš z Brna, tak se Tě to asi netýká, tohle sem spíš házel pro lidi z Budějc, aby si dávali na tom úseku majzla, protože za A) buď maj co dočinění z agresivnám kre.énem nebo za B) s partičkou co něco zkouší rozjíždět (i když je to jak z Divokýho západu) , sám si vyber co je horší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPZtku nevim, jednak mam blbou paměť na čísla, ale hlavně v tu chvíli to byla bohužel asi poslední věc, na kterou bych si vzpomněl (řekněme si to na rovinu, koukal jsem jak blbej)..škoda no, ještě se zeptám kamaráda, jestli si toho náhodou nevšimnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...