Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny Škodováky,

máme nově koupenou O2 1,6 MPI z roku 2011 bez tempomatu s podvolantovkou:

Adresa 16: Elektronika volantu (J527)       Labely: SVO\5K0-953-569.clb
   Řídící jednotka SW: 5K0 953 521 BJ    HW: 5K0 953 569 C
   Díl: LENKS.MODUL   014 0140  
   Revize: FF010040    Seriové císlo: 20110604100902
   Kódování: 5080040000
   Dílna #: WSC 73430 790 00088
   ASAM Dataset: EV_SMLSNGVOLWSXS A01004
   ROD: EV_SMLSNGVOLWSXS_SK35.rod
   VCID: 75E5E5E7D4DA17B

 

chtělibychom dodělat tempomat a měla by snad stačit jen páčka. Ví někdo jakou páčku k tomu pořídít, popřípadě i kdo dělá montáž ústecký, karovarský kraj?

Díky moc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mám konečně namontovaný tempomat. Pro případné majitele továrního lpg, informace.  Octavia 7/2012 systém kostal,  páčky 5k0953513N jsem si měnil sám,  původně tam byly 5k0953513L, kódování škoda servis za 913kč. Za mně velká spokojenost s cenou a jediný mínus je, že jsem to neudělal dříve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý deň, dnes som namontoval tempomat do mojej octavie 2 2005 1.6 mpi 75kw. Ide p verziu ambiente s vicerými príplatkovými vecami. Montáž prebehla úspešne, podvolantová jednotka registruje tempomat a prebehlo kódovanie, kde sa tempomat v podvolantovej jednotke povolil. Samotný tempomat však nefunguje. Posielam fotky, v ktorých je zahrnuté chyby, ktoré mi VCDS vypísalo. Žial kód podvolantovky som fyzicky odfotiť zabudol. Je možné, že bude potrebné zapojiť kábel a previesť ho z podvolantovej jednotky do RJ motora? Videl som videá na yputube, kde bola zobrazená aj táto možnosť.
 

Za každú radu veľmi pekne ďakujem, rád by som to dorobil v čo najrozumnejšej cene a hlavne aby mi to fungovalo ako má.

B868735E-1B5D-4797-B1F8-A3817A22035C.png

ADED0CF1-1A01-4612-9773-3CD409FE13AC.png

D8E090E2-4F6E-4EBB-821C-A341839C1653.png

65EA66C1-8DC7-4685-A622-B773B5F37B7F.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Thief1 napsal:

Je to presne tak, autá do roku 2006 nemali natiahnutý kabel cez medzistenu do jednotky motora.

Nedopatral som sa na fore nejaky podrobnejsi navod toho ako a kade pretiahnut ten kabel. Teoreticky to bolo popisane kade tade ale potreboval by som skor fotonavod alebo instruktazne video. Plus si nie som isty ci ako laik by som sa do toho pustil sam, nerad by som dobabral este to co je tam dobre… druha strana je ze ak by som to dal niekomu robit tak si za to popyta lebo je to babracka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdarec borci 👍chtěl bych si dodelat tempomat,  mám 2 octu 1.6 mpi 2004. Dočetl jsem tady ze pokud mám palubní počítač tak řidiči jednotka by ho měla podporovat. Jen se musí dokoupit nějaký kabel. Jsem v tomhle laik takze se radši ptám 😄 mám to do staršího auta takze staci koupit již použita packa tempomatu a ten kabel nebo ještě něco jiného? A staci pouze ta leva packa? Popřípadě je tu někdo z okolí Hodonína kdo s tím má zkušenosti a zapojil mi to? Díky moc všem 💪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 30. 4. 2022 na 15:14, mmichal624 napsal:

Nedopatral som sa na fore nejaky podrobnejsi navod toho ako a kade pretiahnut ten kabel. Teoreticky to bolo popisane kade tade ale potreboval by som skor fotonavod alebo instruktazne video. Plus si nie som isty ci ako laik by som sa do toho pustil sam, nerad by som dobabral este to co je tam dobre… druha strana je ze ak by som to dal niekomu robit tak si za to popyta lebo je to babracka.

Zdravim, jak jste pokrocil?

Mam take oct2 2005 1.9 TDI a stejnou chybu jako vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...