Přejít na obsah

2,0 TDI CR (81kW)


Doporučené příspěvky

Sedačky mi sedí o dost víc než ty bráchovy v L&K. Koženou řadící páku jsem dostal od ježíška a rád bych si koupil originál 4-ramený kožený volant bez ovládání rádia - ale bojím se že ten už bych si tam sám nenainstaloval a nechcu rozdělávat půlku auta kvůli takové drobnosti.

Jinak od začátku toužím po nějakém navýšení výkonu na 103kW ... ale to napřed budu muset věřit tomu že to tomu autu neublíží a nejspíš je to reálné až po záruce.

No a poslední věc co mi chybí je nějaké rádio a androidem (GPS, Bluetooth, ...) .... dál už mě nenapadá nic co bych chtěl změnit ... možná lakovaný zrcátka no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky mi sedí o dost víc než ty bráchovy v L&K. Koženou řadící páku jsem dostal od ježíška a rád bych si koupil originál 4-ramený kožený volant bez ovládání rádia - ale bojím se že ten už bych si tam sám nenainstaloval a nechcu rozdělávat půlku auta kvůli takové drobnosti.

Jinak od začátku toužím po nějakém navýšení výkonu na 103kW ... ale to napřed budu muset věřit tomu že to tomu autu neublíží a nejspíš je to reálné až po záruce.

No a poslední věc co mi chybí je nějaké rádio a androidem (GPS, Bluetooth, ...) .... dál už mě nenapadá nic co bych chtěl změnit ... možná lakovaný zrcátka no.

to já užm mám zrcátka a kliky v laku

dodělal jsem loketku, ručku, zavírací schránku na palubní desce, rádio Swing

myslím si ted na tenhle volant

http://auto.bazos.cz...t-perforace.php

a taky bych rád sportovní přední sedačky, řadičku v chromu, 103kW, .....

Editováno: , autor: liborch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsou to originály nebo repliky? Máš konkrétní linky na kusy co si koupil a co ti pasovali? a můžeš popsat náročnost jednotlivých částí? ... předpokládám třeba u těch zrcátek by to nemuselo být tak těžké

zrcátka a kliky demontuješ a odneseš do lakovny, nic víc nepotřbuješ kupovat

ostatní věci jsou tady

http://skodateile.cz/index.php?pg=product∏=36&menu=%C5%A0koda%7COctavia%20II%28A5%29%7CDal%C5%A1%C3%AD%20p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1enstv%C3%AD

a nebo koupíš použité

co nezvládneš sám nech na servisu, at neco nepokaziš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, já mám auto od 10/2012 a mám najeto 8tis zatím bez problémů, vadí mi 2 věci.

1.pokud klesne venkovní teplota pod 4 stupně přepne se PP na zobrazení teploty a zpátky na původní fci se musím doklapat ručně (ačkoli je v návodu napsáno, že se to má přepnout samo na původní fci)

2. pokud si chci ostříknout přední sklo tak se mi vždy nejdřív rozjedou stěrače nasucho a až potom jde voda z ostřiků až tak při 3 setření

Všiml jsem si ještě jedný věci dost často pokud zastavím v kopci- čumákem nahoru tak po vyřazení na neutrál je slyšet klepání spíš takový jemný cvakání- nejdřív jsem si myslel že klepe motor, pak mě napadlo vymáčknout spojku a přestalo to většinou to přestane i po následném puštění spojky.Nevím jestli to je u setrváku normální. Dělá to od samýho začátku a nijak se to nezhoršuje tak to zatím neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj kolegové, mám za sebou první servisní prohlídku. Krom výměny oleje, zalepení defektu (jsem rad že jsem s tím dojel až do servisu :-) ) , objednání nového dílu osvětlení RZ se nic neměnilo. Motor bez závad.

Bavil jsem se s technikem ohledně zkrácení servisního intervalu prý u motorů s DPF to nejde. Jen by prý mohl nastavit v řídící jednotce upozornění co 15000km. Je to pry kvůli typu oleje, který je k jednotlivým prohlídkam přiřazen. 30000 interval je pro olej typu long life. A 15000 pro klasický olej, který se nehodí pro auta s DPF kvůli vyšší popelnatosti. Nic mi ale nebrání jej měnit častěji. Mate s tímto taky nějaké zkušenosti?

Spotřeba auta se od výroby snížila tak o necelých 0.2 l/100 km. Spotřebu si eviduji zodpověďne.

Tento patek jsem tomu výjimečně dal trochu více zabrat na trase Praha - Havířov. Průměrná rychlost 131 km/h a spotřeba 6,2 litrů. Což považuji za dobrý výsledek. Normalne jezdím tuto trasu za 5,5.

Po dovolené pokud mi vše klapne tak nechám svou škodovku ještě poladit u TdiFun. Jsou jen dva lidi v ČR, kterým bych tento motor svěřil k ladění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ohledně toho oleje, když jsem auto kupoval, tak mě prodejce taky tvrdil, že je nastavenej proměnnej interval s maximem 30 000km nebo 2 roky (mám to napsaný i v servisní knize), ale v budíkách mám nastavený 15000km nebo rok, takže budu měnit asi po 15000km, samo že olej se musí použít splňovat normu VW 507.00.

Mám vybranej tenhle http://www.olejspol.cz/zbozi/mobil-1-esp-formula-5-litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tam jeď. Možná ABC to má za 20, ale v akci za půl. Něco tu nabízí Fun a něco já, v každém případě to odzkoušené a nabržděné máme. U Cimbu máš akorát odzkoušenou cenu a certifikát.. Pokud chceš, udělám to za 19 také. Dám si na tebe celý den čas + VIP oběd na Karlštejně....budeš jako král. Ještě opravuji, spletl jsem si s 1,6 TDI CR, tam je 8900,- , 2,0 TDI CR stojí 11tis.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...