Přejít na obsah

Vyhřívané přední sedačky - nefunkční výhřev


atletmar

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Potřebuji poradi s vyhříváním sedaček. Nikde jsem to tady nenašel. U řidiče mi nefunguje vyhřívání a nevím čím to je. Chtěl jsem proměřit dráty jestli nejsou přerušené, ale nevím jaké jsou na vyhřívání a popřípadě kde bych našel spínací relé a nebo jestli bude muset vyměnit topíci vložku. Prosím jestli by mi někdo neporadil, popřípadě nenafotil o jaké dráty se jedná. Mám OII 2,0 TDI. Díky moc za rady a postřehy s tímto problémem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

mam ten isty motor, ten isty problem...vyhrievanie vodicovho sedadla mi ide tak z 50tich pokusov raz. tiez neviem cim to je...neviete mi niekto povedat co stoji ta topici vlozka?diky

Zdary, mám přesně stejný problém a teď před zimou to chci dořešit. Nechal jsem si zjistit závadu v aut. servisu a ti mi řekli, že jsou vadné vyhřívací dečky, což se mi moc nezdá, protože sem tam to naskočí. No ale výměna by prý přišla na 3500,- Kč. Samotné dečky stojí myslím kolem 2000,- Kč, ostatní je práce. Sedačku musí vyndat, rozčalounit, vyměnit dečky, začalounit a zase namontovat do auta. Vís jsem zatím nezjistil.

Jestli už víte víc, zkuste poradit. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mne neslo ani jedno sedadlo. To "rele" je len jedno pre obydve sedacky. V skutocnosti to nieje rele ale neviem ako to nazvat, mozno riadiaca jednotka vyhrievania? Mam znameho mechanika a ten isiel po kabelazi a prisiel k malej kocke ktora nedavala ziadne hodnoty. zohnal som druhu (pouzitu za 30.-eur) vyskusali sme ju a vsetko funguje ako ma. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Čau kluci,

mam problem s vyhřivanými sedačkami na OII r.v.2007.

Když zapnu potenciometr na levé nebo pravé sedadlo tak se nic neděje.

Na VAGu jsem zjistil že po nastartování jsou sedačky aktivní cca 8s pak se "vypnou". Stejně tak při testu akčních členů.

Zkoušel jsem proměřit konektory. Ty se zdají v pořátku, 12V jsem na nich naměřil jen nevím jestli na správných PINech

Měřil jsem i odpor sedáků ale nevím kolik tak má být.

Můžete mi nějak poradit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne neslo ani jedno sedadlo. To "rele" je len jedno pre obydve sedacky. V skutocnosti to nieje rele ale neviem ako to nazvat, mozno riadiaca jednotka vyhrievania? Mam znameho mechanika a ten isiel po kabelazi a prisiel k malej kocke ktora nedavala ziadne hodnoty. zohnal som druhu (pouzitu za 30.-eur) vyskusali sme ju a vsetko funguje ako ma. :-)

Kde přesně jste našli "malej kocke" ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahojte, mám takovej dotaz, zjistil jsem, že existují do OII tři díly vyhřívaní sedadel (dečky) a to:

Záda 1Z0963557D (a náhrady + předešlé)

Sedačka 1Z0963555A (a náhrady + předešlé)

Boky sedačky 1Z0963556B (a náhrady + předešlé)

zajímalo by mě jestli jde dodělat boky sedačky do OII, která to nemá, zdali stačí dokoupit tu dečku a zapojit na stávající elektriku, nebo jestli je třeba měnit tu jednotku, za jaký typ a hlavně od kterého MR je to sériově montováno. Spousta lidí prodává různý sady, na dodělání, ale všechny obsahují jen dva díly (záda a sedačka), ale u zpolujezdce bych právě uvítal i ty boky.....

Sorry zkoušel jsem hledat,a le nenašel jsem nic, jen jak to dodělat celé........

Nevíte?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...