Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

No to ano ale zacina to v patek a to dovolenou nedostanu jelikoz mam odpoledni. Nevim proc ale ty srazy zacinaji vzdy v tydnu kdy mam odpoledni a nevim proc. Takze bych tam musel jet v sobotu rano a to uz bych tam asi nezustal na prespani na nedeli. Tak bych vlastne asi jel jen tak na otocku a do toho se mi nejak moc nechce. Ale zajem velky by byl coz o to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2016 at 21:37, Ekkar_z_Bastlírny napsal:

Martine, nevím jestli jsi dostal Newsletter, ale Kani und jeho Velká Velitelka Naďa plánujou na 30.9. až 2.10. další Roomstersraz - a bohužel nevím podrobnosti, ale mělo by jít o lokalitu někde v blízkosti Ústí nad Orlicí = ode mne co by erteplou domrsknul a zbytek šutrákem ...

 

V 7. 8. 2016 at 21:56, Malta napsal:

dostal dostal, jen jsem z toho zmatený, bo to mělo být v Bolce původně a co změnili datum, tak se mluví o ubytku v Ústí a to zase není takový kousek od Bolky, tak nevím jestli tomu mám rozumět tak, že jsou jako Kvasiny

Dodávky mají taky svoje srazy,jo? :D :kol-46:

 

Jinak pokud to půjde......tak taky dojedu :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pánové jen pro info.Taky jsme jezdili kdysi do Sedliště na placek,ale zdálo se nám,že se zhoršili a už to není co bývalo,ale letos jsme objevili restauraci Hájenka v Těrlicku a to je jiné kafe.Placek opravdu obrovský a velice chutný.Není tam ale uplně velké parkoviště,ale 10 aut se tam vejde a kousek dál je plácek kde se jich vejde více.Možná bych taky někdy dojel,ale doma moc nejsem.O Sedlišti mi to říkalo už více lidí,že tam nejezdí,ale jestli budete mít chut,zkuste Hájenku a dejte vědě jak šmakovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je myslím dobrý tip. Mi Sedliště vyhovuje pro lepší blízkost k bydlišti, ale jinak je to fuk a když jsem si před asi 14 dny ten placek dal, taky mi to nepřišlo za tu cenu nic moc - hodně mastný bramborák, no .. Možná by stálo za to někdy zkusit to Těrlicko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 godzin temu, _Denis_ napisał:

To je myslím dobrý tip. Mi Sedliště vyhovuje pro lepší blízkost k bydlišti, ale jinak je to fuk a když jsem si před asi 14 dny ten placek dal, taky mi to nepřišlo za tu cenu nic moc - hodně mastný bramborák, no .. Možná by stálo za to někdy zkusit to Těrlicko :)

Musela se změnit kucharka :) . Ja taky jsem měl place s něco vic oleju nebo tlusteho :) .

Doufam že do 21 dnů vyskoušim teto Těrlicko :D

Myslel jsem že tohle bude sraz modrých a zde neni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Malta napsal:

no vida Dušane, možná možnost jak se setkat, když to v BG neklaplo ;)

Ted přijedu domů až 26.10, a budu doma do začátku prosince,tak jestli by to bylo v tomto období,tak Vám přijedu představit Fábinku,nebo Octávku.I když se musím přiznat,že Octávka měla v srpnu 4 narozeniny ,najeto 105 000km a uvažovali jsme o koupi nové,ale boužel motor,co by šel v Octávce pohodově předělat na Lpg už není,tak rodinná rada řekla,že si jí ještě necháme.Jsem ale zvědavý co jí nahradí v budoucnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synci vám jako řeknu na sraz to Těrlicko určitě není bo tam bývá dost narvano na parkování. A dnes jsem jel kolem dvakrát a řeknu to tak parkování je možné asi tak 200m až 300m od toho a u te hospody to nebude v takovém množství možné. A jel jsem tam kolem 12 a pak kolem 19 a furt plno. A hospoda v zimě asi taky bude problém bo je dost malá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...