Přejít na obsah

Odkládací přihrádka místo popelníku vpředu


kully

Doporučené příspěvky

Mám ve svém autě klasický popelník s pouzdrem, ale nedávno jsem jel půjčenou Octavií, kde místo popelníku byla odkládací příhrádka. Už je to delší dobu co jsem s tím jel, ale připadalo mi to, že tam pouze není pouzdro popelníku (to vyndavací) a místo něho je nějaký kobereček.

Popelník používám na věci a vždycky když tam něco hodím, tak pouzdro vyskočí, proto bych bral tu odkládací schránku, která je i větší.

Zajímalo by mě jestli stačí vyhodit pouzdro popelníku a odstranit manžetu a místo toho dát kobereček ?

V Etce mají zvlášť popelník s pouzdrem 1Z1 857 962 ?

zvlášť odkládací přihrádku 1Z1 863 077 ?

a zvlášť vložku do odkládací přihrádky (kobereček) 1Z0 857 938 C

místo otazníku je index podle barvy interiéru

Foto žádné nemám, ale jestli má někdo odkládací přihrádku místo popelníku, tak bych foto uvítal.

EDIT: Takže tady je foto té odkládací přihrádky: post-3278-0-15949900-1340017778_thumb.jp post-3278-0-58103300-1340017968_thumb.jp

A klasický popelník s pouzdrem: post-3278-0-95618700-1340017980_thumb.jp

EDIT 2: Opraveny objednací čísla.

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak originál odkládací schránka, ale co jsem se díval, tak jediný rozdíl mezi originál odkládací schránkou a popelníkem je ten, že popelník ma vytahovací pouzdro a kovovou sponu. Po odstranění spony jsou podle mě obě schránky úplně stejné. A mi světýlko zůstalo z popelníku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha objednací čísla zde uvedená jsou velmi pravděpodobně špatně.

Respektivě jiná než ta, která mi našla v ETCE, tak uvidíme co jsem vlastně objednal.....

Podle mě je ještě třeba z vložky popelníku odloupnout rozptylovač světla a přecvaknout jej do upraveného obalu....

Ještě napíšu jak jsem dopadl.....

Opravdu jsem ty cisla napsal spatne, u popelniku jsem mel prehozenou osmicku s petkou a u koberecku jine cislo.

Nevim o jakem rozptylovaci mluvis, ale krom odstraneni te kovove spony co je vespod a vlastne "vyhazuje" popelnik se nemusi delat zadne upravy.

jj, v Etce sem si našel číslo 1Z0 857 938 C k interiéru onyx. Objednal sem ve škodovce za 108kč a dnes jdu vyzvednout, na netu se dá koupit za 55kč ovšem + poštovné.

1Z0 857 938 C je cislo koberecku a ten je v barve cerna saten. Neni vic druhu podle barvy interieru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kully rozptylovač světla (ještě jsem to nedělal třeba to ani nepůjde), ale když vytáhneš z popelníku tu vložku a podíváš se na ni je tam takový bílý mléčný plast, který měkčí světlo ze žárovky, která je umístěna v tom druhém dílu.

TAkže když to vyhodíš, žárovka pak do upravené schránky, bude svítit přes díru bez tohoto rozptylovače, podle mě jde ten rozptylovaž vycvaknout a nacvaknout přímo do té schránky.... schválně se podívej, aby ta žárovka pak nesvítila přes díru..... ale jak píši, ještě jsem to nedělal, tak nevím jestli to vůbec půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...