16 příspěvků k tomuto tématu

Čau lidi, u mého SII mám problém s vyhříváním sedačky řidiče.

Na nejvyšší stupeň se dlouho nic moc neděje, topí to jen málo, na nižší stupně to jde dobře ale topí jen opěradlo.

Nevíte někdo z reálu jak náročná je oprava a to ke všemu v koženém čalounění?

Mám světlou kůži a nevím jestli to má smysl nechat opravit, aby nebylo víc škody než užitku.

Dík za odpovědi

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tuším se stáhne kůže(potah) a vymění dečka, asi nic složitého. Pakárna bude asi dávat zpět potah.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zřejmě budu muset tohle řešit taky.. vše funguje jak má, ale mám pocit, že hřejou jen záda bez sedáků..pokud to budeš řešit dej vědět.. možná to oželím podle náročnosti operace.. mám tmavé sedáky kombinace kůže-alcantara..

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Blíži sa nová zima, nikto nič neporadí? Ešte jeden dotaz. Nová vložka na superb stojí asi 2500 Kč, na Octaviu asi 850 Kč. Poradí niekto či sa dajú zameniť, prípadne čo spraviť aby sa dali zameniť?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zamenit primo asi ne. Skodovka zase neni az takova svine, aby naprosto totozny dil prodavala na ruzne auta za jine ceny.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zamenit primo asi ne. Skodovka zase neni az takova svine, aby naprosto totozny dil prodavala na ruzne auta za jine ceny.

V katalógu vypadajú rovnako, ešte i obrázok má v ETKE rovnaké číslo.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vypadat na obrazku muzou stejne, takhle na tom neni co menit. Ale dulezite je aby sedelo cislo dilu, coz s octavii asi nesedi. Ale jestli funguje decka z OII v Superbu nevim ...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Číslo superb 3T0 963555AA, Octavia 1Z0 963555A. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

obrázky v ETKE sú zoradené na každom modeli rovnako , podľa toho človek zhruba vie o čo ide .  Tie dečky sú iné .

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Minulý týden jsem to řešil.

Vydělat sedadlo, odšroubovat plasty, stáhnout kožený potah, je to tam přidělané tak, že to je zahnuté s lištou - nic složitéhom. Kovové kroužky jsem odstříhal a pří montáži jsem místo nich použil plastové stahovací pásky. Použil  jsem dečku s Octávie II, kterou jsem tam dal na tu původní, která stejně nešla sdělat. Vyhřívání funguje 100% lepší než u spolujezdce s tím, že nemám vyhřívané lemy, ale ... Dečka stála cca 800 Kč, ale podotýkám, že tam nepasuje jako originál, ale funguje perfektně.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chlapy nemáte, někdo aktuální zkušenost. Kolik to stojí a kde jsou na to šikovní mechanici? Nechci aby se mi na tom někdo učil, ale aby šel na jisto a odvedl 100% práci. Díky za každou poznámku. Někde jsem četl že v Mladé Boleslavi to dělají, ale je to ze Zlínského kraje trošku z ruky. Každopádně jestli to má stát 3-4 tisíce, tak vzdálenost víceméně nehraje roli. Aspon se Sup projede,...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 7. 12. 2016 at 13:13, Rischwon napsal:

Chlapy nemáte, někdo aktuální zkušenost. Kolik to stojí a kde jsou na to šikovní mechanici? Nechci aby se mi na tom někdo učil, ale aby šel na jisto a odvedl 100% práci. Díky za každou poznámku. Někde jsem četl že v Mladé Boleslavi to dělají, ale je to ze Zlínského kraje trošku z ruky. Každopádně jestli to má stát 3-4 tisíce, tak vzdálenost víceméně nehraje roli. Aspon se Sup projede,...

Podívej se sem :  http://www.jaroslavstrzinek.cz/index.php?stranka=pages/pages.php&id=4 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano funguji i z octavie. Jen pozor kozeny potah a latkovy maj jiny decky!

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky všem za odpovědi, vidím to že auto hodím do toho Vsetína.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od LiveBomb
      Ahoj,
      máte nědko tip na zkušeného a finančně přijatelného čalouňíka ze severní moravy , který by dokázal opravit drobné (bohužel na světlých sedačkách hodně viditelné) prasklinky na kožených sedačkách? Případně přečalounit na textil ve stejné barvě?