Přejít na obsah

vyhřívaní sedadel - problémy


trek

Doporučené příspěvky

V 7. 12. 2016 at 13:13, Rischwon napsal:

Chlapy nemáte, někdo aktuální zkušenost. Kolik to stojí a kde jsou na to šikovní mechanici? Nechci aby se mi na tom někdo učil, ale aby šel na jisto a odvedl 100% práci. Díky za každou poznámku. Někde jsem četl že v Mladé Boleslavi to dělají, ale je to ze Zlínského kraje trošku z ruky. Každopádně jestli to má stát 3-4 tisíce, tak vzdálenost víceméně nehraje roli. Aspon se Sup projede,...

 

Podívej se sem :  http://www.jaroslavstrzinek.cz/index.php?stranka=pages/pages.php&id=4 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já bych se zase chtěl zdejších borců zeptat, jestli jdou vyhřívané sedačky dodělat úplně z gruntu? Koupil jsem Supa a bohužel je nemá. Vím, že bych musel koupit nejen dečky, ale i panel climatronicu s ovládáním na výhřev. Spíš mi jde o to jestli tam je nějaká příprava na ten zbytek? díik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam sa, ze sedacky bez vyhrevu maju kovove kruzky po celej dlzke, tak ako som to zistil ja, ked som chcel dat vyhrev na zadne sedacky.

Cez sedacku ide lanko a na to je uchyteny potah hlinikovymi kruzkami.

Dalo by sa zo stredu tie kruzky povyberat a pouzit potom stahovacie pasky.

 

Skus stiahnut aspon do polovice sedak alebo opierku a uvidis ako je tam uchyteny potah.

A to ti este chyba kabeláž... 

Skor by som kupil rovno cele sedacky aj s vyhrevom + panel s ovladanim.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Jak jste na tom s výhřevem sedadel u suberba ?

 

Mám kůži a u bou předních sedadel hřejí jen záda, zadek vůbec, zároveň u tátova superba taky v kůži je to uplně stejné, takže že by měly obě auta špatný obě dečky  ???

 

Někdo mi říkal, že když je  el. nastavitelné sedadlo tak dole ta dečka snad ani není ... ?

Protože u manželky octávky IIFL když si zapnu výhřev (látkové sedačky), tak za 2 minuty to musím stáhnout na 1dílek, protože to normálně pálí .. u kožených sedaček to trvá samozřejmě déle, ale jen záda ... díkes za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravicko nevite cim to uz muze byt - prestalo mi jit vyhrivani prednich sedacek (zadni funguji)

Na ovladaci paneli u klimatroniku vse sviti jak pro ridice tak i pro spolujezdce ale nehreji.

Vzadu vse ok

Sel jsem vylucovaci metodou - pojistka je Ok 

                                                       kable pod sedackami vse zapojene (ovladani sedacek funkci proud tam jde)

 

Uz fakt nevim Diiiik moc za tipy  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj. Chcel by som sa Vas opytat pre referenciu, ako dlho Vam trva ohriatie prednych sedaciek.

 

Dnes som si to odstopoval a predna vodicova sedacka sa na 3. stupen ohreje citelne tak za 5 minut ( vonkajsia teplota ± 1 stupen ).

 

Pride mi to nejake pomale :D aj ked hreje vsetko (sedak, bocnice, chrbat).

 

Subjektivne zadne lavice hreju ovela rychlejsie ... odstopujem aj tie.

 

Mam kozeny potah, nepreforovany, comfort seats.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se ta sedačka ohřeje? Peče to? Nebo je to jen vlažné? Na poslední stupeň už je konečná teplota dost vysoká. Odpor dečky se pohybuje cca 2,3-2,5 Ohmu (to platí pro O2), odpor termočlánku je závislá na teplotě, ale za normálních teplot je cca 10kOhm.

 

Pokud dečka topí dostatečně, ale dlouho, hledal bych problém v relé výhřevu pod sedadlem spolujezdce a nebo v termočlánku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...