Přejít na obsah

Fotka

zabuchnute kluce

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 semirr96

semirr96

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 09. srpen 2012 - 20:34

Ahoj chlapci dnes sa syn hral v aute je to oktavia II a neviem ako sa mu to podarilo, ale zabuchol kluce vobec tomu nerozumiem lebo vobec neblika kontrolka na dverach a nesvieti ani klucik na tlacitku pri rucnej brzde vobec tomu nerozumiem ci sa pomiatlo alebo co. Co myslite da sa to nejak otvorit bez poskodenia s autom som na chate da sa to nejak spravit? Ako take veci riesia v autorizaku? Skuste mi poradit co aspon skusit? Dik

Nová soutěž "Připravte se na léto" se ŠKODA Auto jen do 20.4.2014

1. cena: autochladnička, 2. cena: hodinky Motorsport, 3. cena: dětské odrážedlo.

#2 Luďa

Luďa

Mistr Fóra

• Moderátor
  • 4 533 příspěvků(y)

Publikováno 09. srpen 2012 - 20:42

Je to tak 3-4 roky zpátky, co se tvrdilo že pomůže otevřít kapotu a rychle odpojovat a připojovat baterku a zárověň zkoušet brat za kliku. Ale osobně sem to nezkoušel, takže nevím.

#3 Ladacz

Ladacz

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 09. srpen 2012 - 22:45

Nevím jestli ti to pomůže, jestli ti nic nebliká tak je šance že se ti to nezasejfovalo. Já kdysi řešil podobný problém, ale na fabii. Vzal jsem plátek z pilky na železo, vyndal těsnění u okna, plátek trošku ohnul do vrtule a zkoušel jsem šmátrat tím plátkem zubama směrem nahoru a snažil se nahmatat nějaké táhlo nebo něco za co by se to zachytilo a odemklo. Ten plátek jsem honě zprohýbal jakoby do hokejky a po chvíli šmátráni se mi to podařilo odemknout. Ale opravdu nevím jak jsou vnitřnosti u O II. Snad to pomůže. Hodně štěstí

#4 matano

matano

Nováček

• Uživatel
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 10. srpen 2012 - 08:47

O odpojivani a pripojovani baterky som pocul aj ja, ale neviem ako sa to ma vykonat ked je kapota zavreta a auto tiez. A neexistuje druhy kluc? nie su aspom jedny dvere odomknute? niektore ktore si neskusal? Pretoze ak sa zamkne auto z vnutra tak po nejakom case klucik pri rucnej brzde svietit prestane, potom sa zvnutra daju jedny dvere otvorit, no ostatne ostanu zamknute. Cize syn mohol vyliezt zadnymi dverami a ostatne vsetky su zmknute.

#5 Luďa

Luďa

Mistr Fóra

• Moderátor
  • 4 533 příspěvků(y)

Publikováno 10. srpen 2012 - 09:32

Kapotu musíš otevřít od motoru, ale u OII je hlídaná, takže se pustí alarm.

#6 asdfg_1

asdfg_1

Nováček

• Uživatel
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10. srpen 2012 - 10:27

O odpojivani a pripojovani baterky som pocul aj ja, ale neviem ako sa to ma vykonat ked je kapota zavreta a auto tiez. A neexistuje druhy kluc? nie su aspom jedny dvere odomknute? niektore ktore si neskusal? Pretoze ak sa zamkne auto z vnutra tak po nejakom case klucik pri rucnej brzde svietit prestane, potom sa zvnutra daju jedny dvere otvorit, no ostatne ostanu zamknute. Cize syn mohol vyliezt zadnymi dverami a ostatne vsetky su zmknute.

To sa stalo aj mne ked som robil nieco v aute, ze som stlacil zamknutie dveri na dialkovom, hodil kluce do auta a buchol s dverami a mal som po klucoch. Ale nastastie nahradny som mal doma :).

#7 semirr96

semirr96

Uživatel

• Uživatel
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 10. srpen 2012 - 11:15

takze klucik mam uz v ruke bol za mnou kamarad s kolegom mechanikom trvalo mu to asi minutku volil metodu odtahnutia dveri

#8 Pepa007

Pepa007

Veterán

• Uživatel
  • PipPipPipPipPip
  • 2 447 příspěvků(y)

Publikováno 10. srpen 2012 - 21:37

Jo měl jsi štěsti že to nebylo zamčeno na SAFE Potom by to taháním za vnitřní kliku nešlo odemčít.

#9 marecko

marecko

Nováček

• Uživatel
  • PipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 21. leden 2014 - 11:13

Mna to stalo rozbitie okna na dverach, moj chlapec vo vnutry 2 roky , kluce hodil pod sedadlo.rozbil som to male fix sklo na dverach,kedze mam tmave skla tu v anglicku je to za 200libier.pohoda