Přejít na obsah

Benzin v oleji 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ozývám se po delší době. Problém s benzínem v oleji samozřejmě neustál, takže jsem znova reklamoval, ale už jsem vše řešil jenom se škodovkou. Jelikož se závada neustále opakovala, navrhnul jsem, aby mě vyměnili motor nebo, aby mě rovnou vyměnili auto za nové, ale pouze s 1,4. Samozřejmě jsem očekával, že to tak jednoduchý nebude, ale už mě to fakt nebavilo. Během týdne, jsem dostal neuvěřitelnou a velmi překvapující odpověď od škodovky, že se omlouvají za současné problémy a souhlasí s výměnou auta za nové s 1,4 16V. Nejdřív jsem tomu nevěřil, ale když jsem se zastavil v servisu, vše mě potvrdili. Trochu jsem se obával, že budou problémy se škofinem, ale škodovka a servis vše v můj prospěch zařídili tak, že jsem s tím neměl žádný extra vyřizování. Administrativně se auto vracelo na garanci pro neopravitelnou závadu, takže se vrátila plná cena a doplatil škofin. Nové auto se zaplatilo tak, aby akontace, splátky a délka úvěru odpovídali (+- nějaké drobné) tomu co jsem měl. Hned se objednalo nové auto (úplně stejné akorát jiný motor) aby se vše stihlo, jelikož roomster v květnu končil. Včera jsem si byl krasavce vyzvednout a tsi jsem jim tam nechal. Takže můj příběh s tsi je tím ukončen  :kol-26:Škodovka se zachovala velmi solidně a i když to byly ze začátku neskutečný nervy :wallbash: jsem rád, že to tak vše dopadlo  :kol-31:  Tímto děkuji všem, kteří mě zde na fóru pomohli a podpořili :kol-47:

  • Pozitivní 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, auto už mám. Vše se stihlo včas. Oni mě někdy v dubnu, když jsem dostal vyjádření ze škodovky, nabízeli nějaké skladovky (prej jich je ještě hodně) a vše tak mohlo bejt vyřešený ještě dřív. Šikovná paní ze servisu mě ale navrhla, že našla nějaké poslední místo ve výrobě a pokud chci a počkám, budu mít to samé s požadovaným motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...