Přejít na obsah

Benzin v oleji 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

A nezabudni dodať, že blahopraješ aj k novému konštrukčnému omylu

 

Tato sporadická nepříjemnost se např. u mě už neprojevuje. Zatím. Nicméně benzín v oleji, o kterém je toto téma je závada trošku jiné kategorie, než opakovaný start několikrát do roka. Což? Takže radši budu dvakrát po šichtě startovat MPi, než jednou TSi :)

 

A za C, jsme na diskuzním fóru, tak prosím diskutujme :) Od toho tu chodím, abychom trochu probrali ty naše závady :) A nebo se tu na to vyserem, nebude nikdo přispívat, nikdo se nic nedozví, škodovka bude spokojená, že ty její výtvory všichni chválí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíšmarjá, jestli nechápete základní pravidla a členění tohoto fora, tak sem skutečně nechoďte. Děláte tady v tom jen bordel. Další příspěvky mimo téma budou odstraněny s následky pro jejich pisatele. Tady nejste na novinkách.cz, či na facebooku. Blahopřát si k novým motorů si choďte do svých témat, nebo někam do hospody, či lampárny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje bývalé skončilo někde v maďarsku, nebo někde tam na dálném  východě 

jak v madarsku... a nevis, co s nim delali? me zajima jestli to ,,nejak ,, opravi , nebo vymeni motor a jestli to prodaji zase dal, coz patrne jo... ale mozny je, ze to proste vemou,nic s tim neudelaj a odvezou mimo cr a tam to prodaji jako ,,mirne jete ,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ted vybiram auto pro manzelku, take na trasu do 3-4km, cele jsem to tu precetl, po 70strankach o retezech jsem si rekl fajne, kolo na klice vymenit jde, u novych uz to je v pohode, stejne  koupim nejake 2012+, tam uz je inovovane ...

Pak ctu toto a jen cumim ...

edit, cenzura :)

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Pokud jezdíš krátký trasy, tak to po benzínu olej smrdět bude. S tím ani do servisu nechoď, na to budou mít hned odpověď. Jde o to, jestli jsi vypozoroval změnu hladiny na měrce. Pokud jí máš už nad max. tak už důvod k návštěvě servisu je ;-)

Editováno: , autor: mkaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...