Přejít na obsah

problem s radiem cruise


Doporučené příspěvky

zdravim vsechny mam problem a prosim o raru mam ve svim roomstru 2008 radio dance ted jsem sehnal lacine radio cruise s navigaci rns300 ktera se montovala tez do roomstu tak jsem myslel ze bude vse fungovat!!!ale nefunguje pripojil jsem radio a zadal kod a zjistil jsem ze se samo klickem nezapne ani nevypne na maxidotu pise porad pripojte telefon jinak se na nem nic nezobrazuje nefunguje mi ani podvolantovy ovladac pouze funguje hlasitost nezobrazujou se parkovaci senzory !!!jenak radio hraje a jde vypnout a zapnout pouze knoflikem!!!nevite proc nefunguje kdyz do tohohle roku se normalne montoval bez problemu!!!sehnal jsem ho z oktavie muze to byt tim?pujde to nejak vyresit??predem diky za rady jsem z toho nastvany a nevim co stim!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze by mel ten prevodnik stacit???ten by mel stat nekdo tu rikal 1700kc a prace tak to bude stat 3000 ne? nerad bych platil vic!!!!hlavne aby to fungovalo tak to bych moch treba do budoucna kdyz by tam byl prevodnik koupit i jiny napr amunsena a tak jo??me by stacil zatim ten cruise hlavne aby vse fungovalo jak ma jsem obednanej na pondelek tak jsem zvedavej de mio oto aby mi netvrdily ze je potreba nakodovat a pek si spomely jeste ten prevodnik a nestalo to 5000kc :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem odver dnes auto do servisu tam mij zapojit to radio tak jsem zvedavej rikal jsem jim o prevodniku ani mi tvrdi ze se musi radio nakodovat v nejakej ridici jednotce aby auto vedelo o radiu prevodnik mi rekly ze ne nevim jestly vi o nem co nebo k cemu je prej to musi nakodovat a prej to snad pude ze prej muze neco v tej ridici jednotce chybet kdyz byla kodovana na dance a pak by byl problem prej o kodujou nejak online tak nevim zejtra mi prej mzavolaji jestly to pude ci nepude tak mby me zajimalo jestly mam trvat na tom prevodniku nebo ne??de mi o to aby si za kodovani nevzaly 2000 a pak jeste treba 2000 za prevodnik a ve finale to nefungovalo!!!!nevie nekdo nemate zkusenost?????vzdyt oni by to mely vedet kdyz jsou autorizovanej servis ne???predem diky za reakce :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja nevim myslel jsem kdyz to dam do servisu tak budou vedet!!!rikaljsem jim o tom prevodnikua oni rikaly ze je dulezity to nakodovat a pak se uvidi!!!de mi o to jestly je mam nechat nebo jim mam zavolat at tam rovnou daji prevodnik!!a pak by nemusely nic kodovat??poradte jeste co mam delat?????????diky :kol-27: moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes volaly z servisu ze to nakodovaly a stejne to nejse!!!tak jsem jim rek at tam daj ten prevodnik kdyz to nechtely predtim slyset!!!tak snad tp bude ono a bude to fungovat jinak uz nevim to jsem na zejtra zvedavej ma stat 1750kc plus prace a to jejich zbytecny nakodovani tak jsem zvedavej jestly to bude slapat a hlavne na cenu!!!tak dam zejtra vedet jak jsem dopad tak snad jste radily dobre tak diky moc a uvidime :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem zjistil jednu divnou vec kdyz vypnu radio teda tim ze vyndam klicek tak se vypne radio a jestlyze je vllozeny cd tak je porad potichounku slyset jako kdyz se toci cd!!!a kdyz ho vyndam a vypnu radio tak nic je klid to cd jde vysunout i pri vypnutym radiu!!!je to mozny nebo je neco spatne proste kdyz je ticho tak potichounku slysim takovy susteni cd se asi porad toci!!!!co stim?nebo je radio rozbyty??predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

tak dneska jsem zjistil jednu divnou vec kdyz vypnu radio teda tim ze vyndam klicek tak se vypne radio a jestlyze je vllozeny cd tak je porad potichounku slyset jako kdyz se toci cd!!!a kdyz ho vyndam a vypnu radio tak nic je klid to cd jde vysunout i pri vypnutym radiu!!!je to mozny nebo je neco spatne proste kdyz je ticho tak potichounku slysim takovy susteni cd se asi porad toci!!!!co stim?nebo je radio rozbyty??predem diky

 

to je normalni, ja jenom otevru dvere a cd se uz roztoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...