Přejít na obsah

1.8 20V škubání a střílení


sunny1986

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi,potřeboval bych poradit s jedním problemém ohledně Octavie 1.8 20v.Jde o to že při vetším sešlápnutí plynu auto přestane jet a začne střílet a nejede,když plyn trochu povolím auto se rozjede začne tahat a nestřílí.Dělá to spíše při zahřatém motoru,za studena to jede v pohodě.Díky za každý typ a radu co by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. já mám ten samý motor ale tohle se mi nestalo ještě,já mám problém se studenými starty,nastartuji tak na 4 pokus auto vždy škytá jak kdyby jelo na jeden až tři válce,musím tomu někdy pomoct sešlápnutím plynu,a někdy to nastartuje úplně v pohodě.nechápu.každopádně auto jede do nemocnice kvůli oleji takže na to musí mrknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Napadá ještě někoho něco co by to mohlo být??Pořád problém přetrváva.Je zajimave že pokud se to nezahřeje na 90C tak vše v pohodě a jakmile vyskoči  rucicka na 90,zacne to cukat a strilet pri prudsim seslapnuti.Vymene a zkontrolovane hadice sani,vycistena vaha vzduchu,vymenen palivovy filtr,cidlo teploty odpojene a žádná změna. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Čau,já měl něco podobného nejdřív se mi stávalo,že když jsem po pár kilometrech jízdy vypnul motor,nešlo mi pak nastartovat,motor točil a trvalo třeba 5minut než jsem to nakopnul.

Poté mi známej poradil vyměnit čidlo teploty vody,to jsem vyměnil a starty jsou teď ok.Jenže to začalo dělat další pakárnu-po vytočení motoru cca do 2000otáček to pak při zařazení rychlosti spadne na cca 600 až to skoro chcípne.I rozjezdy jsou teď pomalý,škubavý,jako by někde váznul vzduch,může to být špatná váha? Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahoj asi mam podobny problém.at za studena nebo za tepla tak kdyz preradim a dam plyn az na zem motor se zadusi a jak kdyz kucká a jak povolim ozije a pak muzu dat plyn na podlahu a je to ok.pri jakych otáčkách radite? ja pri 3000 ale klesne to cca na 2000. obcas se to zadusi pri rozjezdu ze to doslova stoji na miste. měnil sem vzduchový filtr a napadlo me jestli nejde nejak vycistit vaha vzduchu a jak. diky

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...