Přejít na obsah

Výměna oleje a jaký olej do 1.6 TDI CR 77 kW


gosh

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak uz to mam za sebou, vlezlo tam 4,5 litru, kod motoru cayc, jinak vyndat ten olejovej filtr z te pozice je dost porod, muze mi nekdo vlozit origo obrazek s navodem z Elsy jak to doporucuje skoda davat ven ten filtr? Ja jsem kvuli tomu daval dolu uchyt s nejakym cidlem co je prisroubovany na plastovym sani a jeste jsem musel uvolnit tu kovovou trubku co vede spaliny naspet do motoru...

Jak vytahujou ten filtr ve skodovce? Je na to nejakej figl jak jej dostat ven? Skousel jsem ho i naklopit ale je tam malo mista, neprojde nikama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

riešiš zbytočnosti , odskrutkuješ ten plech čo je na T25 alebo podobnej skrutke a ide to von , tu to máš , oleja tam ide podľa checklistu tuším 4,5 , samozrejme dve tri deci hore dole ... olejový filter 03L115562

post-51372-0-04950400-1364595097_thumb.p

post-51372-0-09508200-1364595109_thumb.p

Editováno: , autor: surky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem moc za ten navod z elsy, inak tie veci som odsroboval aj ja ale ako vravim, cez tu rurku spatnych spalin som to nevedel vybrat, je tam malo miesta, musel som ju povolit, velmi sa divim ze vam to ide von aj bez jej povolenia, mne tam chybaju take 3 mm aby to vyslo von, skusal som to naklapat rozne ale neslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...