Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Aleš_BX napsal:

cetl sis navod k  Columbovi, jak se loga stanic ukladaji?

 

nebo pouzít vlastnost tohoto fora, kterou ma rad Pawouk

Nejen četl, ale dokonce jsem to tak dělal. Jenže když se objeví obrazovka odkud logo načíst, tak jsou všechny možnosti šedé, i když je tam SD karta vložená. Nefunguje ani v jedné čtečce, vypalovat CD se mi nechce. Ještě zbývá USB, takže zkusit flashku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdarec, mám O3 2013, takže asi nejstarší Columbus. Potřeboval bych přehrát na novější verzi, protože mám "neprůhledný" panel s čidly okolo auta. Takže vlastně nevidím levou část kamery.

 

Když to zmenším, vypadá to takto. Kdyžtak pak vyfotím i jak hrozně to vypadá roztažené :-)

 

Umí to někdo v Brně a okolí upgradovat? Ferda mi to nabízel, ale bohužel se k němu asi v nejbližší době nedostanu..

 

Díky!

2017-02-09 21.27.27.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 29. 3. 2017 na 18:07, ferda25 napsal:

MIB2 - software 1027:

nový software pro TV-Tuner, LTE modul

úpravy  v přesnosti GPS

změny ve smartlink

nová loga

Ahoj Ferdo,

mám Superb III s MIB2, ale předvýrobní serii 5/2015 - tzn. ještě bez Smartlinku (pouze Mirrorlink). Mne se tudíž, předpokládám aktualizace též týkat nebude :-(....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ubezpečili mne mnohonásobně ze zákaznického oddělení i z vývojového, že update mé jednotky ani v budoucnu již nepřichází do úvahy z důvodu, že jich bylo použito relativně málo a její vývoj byl u výrobce ukončen. Přitom jsem v ní sám našel někilok bagů - neodstranitelných chyb, které by myslím šly přeprogramováním lehce odstranit. Škoda. Rsikovat to nebudu, auto je ještě 3 roky v záruce :-). Dík za rychlou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hmm.. další špatná zpráva pro nové auto na cestě, neboť na mém Columbusu RNS510 ve stávající staré O2FL L&K  je tato funkce perfektně funkční, a po stisknutí tlačítka přehledně vypíše dopravní omezení a problémy na trase...

Nechápu, proč by to nemělo fungovat, RDS-TMC je v Česku funkční již asi 15 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 1. 2017 na 21:53, PistaTT napsal:

Windows? Mŕtvu platformu na pokraji vyhynutia? Za tu cenu radšej OnePlus3. Nadupaný kusok. Alebo iPhone (okrem obrázkov pre kontakty ide všetko, vrátane mirroringu Apple máp)

Už končím, lebo pawouk bude peniť za OT.

 

iOS 11 konečně podporuje i obrázky pro kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...