Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Nevite nikde jsem to nenasel, je mozne nekde vypnout pri otevreni dveri aby se nezapinalo zadni osvetleni interieru ??  Kdyz mi malej v aute usne a ja otevru tak aby mu to nesvitilo do oci ?
Zda ty okruhy jdou nezavysle nebo ne. Nemam na to myslet na to, ze to vypnu komplet vypinacem vepredu.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozna by tam mohlo byt zdvojene napajeni, jak pro cteni tak pro sviceni pri otevrenych dveri. Coz by pak bylo snazsi v tom, ze to napajeni pri otevreni dveri bych napojil taky na  vypinace pro cteni. Takze by svetlo proste svitili jen v poloze vypinace ON.
Zalezi jak to cele vypada, i uvnitr. Treba by se tam nasel nekde prostor kam dat dalsi nejaky designove vhodny vypinac, pro šťávu pri otevrenych dveri. Musim to promyslet, hlavne jestli to za tu namahu a patlani stoji :)

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Chtěl jsem se zeptat, jak je na tom trojka s prostorem na šířku? Podle testů by tam mělo být na šířku víc místa než v Superbu.

Můžou tam pohodlně cestovat tři lidé?....děti 

Ve Volvu jsem měl uprostřed trochu problém, že to místo bylo šíleně tvrdé. Co ten tunel dole?

V naší jedničkové octávce se tři lidé ( i když dvě byly hubené holky) mačkají a na delší cestu to fakt není i když kufr by stačil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná odpovím hloupě, ale nejjednodušší je zajít někam do autosalonu a vyzkoušet si to naživo.... 

 

před čtrnácti dny jsem byl u prodejce a rodinka si dojela se dvouma dětskýma sedačkama a jednou bababičkou, aby vyzkoušeli, zda se do Rapidy dozadu vejdou... prodejce na tom neviděl nic co by bylo nenormální, naopak, byl rád.....

 

a vešli se tam - do Rapida....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona to není moje rodina, ale často sloužím jako odvoz dětí na tenisové turnaje. Někdy to je přes půl republiky a tak právě aby nedojeli úplně nadrcení, když povezu 3. Nechce se mi kvůli tomu jít do auta typu Touran/Sharan, kde by ten prostor měl být i díky třem víceméně samostatným sedačkám. Ta auta už jsou moc fotrovská a to ve svém věku nechci.

Známí jezdí v 5 v Passatu a zvládají tak i Chorvatsko, ale nový Passat je mimo můj budget a starý nechci.

 

Právě jsem nevěděl, jak by se dealer tvářil, když bych sehnal 4 kamarády a vyrazili bychom zkoušet prostornost auta. Proto jsem se chtěl zeptat spíš tady, jestli už s tím někdo nemá osobní, domácí, zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby se prodejce tvaril blbe, muze mu to byt jedno a musi to zkousnout bez kecu...

Ty mas potrebu zjistit info o prostornosti, tak si je zjisti primo salonu. A resit pokazdy co si kdo o mne mysli, tak nepujdes ani do kramu pro housky.

Jinak mrkni pripadne jeste na Golf Sportsvan, ale ani v OIIIce nebudes mit problem ;-) muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzadu dvě sedačky 18kg+ v Isofixu a uprostřed je to tak pro 45kg slečnu :-) Ale v nouzi se tři podsedáky vejdou. Tři děti nebo náctiletí bez sedaček by se měly vejít v pohodě.

A klidně to vyzkoušej k čemu by tam ta auta jinak měli?

Editováno: , autor: Flag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...