Přejít na obsah

Autobaterie - jaký typ + výměna (postup)


tomson1

Doporučené příspěvky

mám 1.9 77kw tdi elegance. o reklamaci přemýšlím,ale nechci ze sebe udělat blbce proto honím info.prý se dáva i 61ah do dieslu,ale do elegance?

Podle firemních údajů se dio 1.9 TDi dávají aku 61, 70 nebo 72 Ah (podle el. náročnosti výbavy a podle klimatických podmínek.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl v OII 2.0 TDI Elegance taky 61 Ah Akuma - original.

Jinak pokud máš Etku tak si podle VIN zjistíš co jsi tam měl namontováno v originální výbavě (tedy alespoň hlavní věc jako baterie, nebo kola).

Pokud tedy máš podezření že ti třeba někdo zaměnil, což si myslím že se nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám novou OIIkde jsem zjistil,že tam daly baterji VARTA 61ah ve staré jsem měl 72ah.není to poněkud málo na 1.9 77kw tdi? ted v zimě,když je motor dost zahřátý po cca 200km atak na10 min vyplí tak nechitne jako studený. né,že by točil dlouho,ale neni to ono.to samé jsem měl u staré OII ve 140tkm sem dal novou baterku a vše OK.mám se pokoušet o výměnu baterie?

Možná to není problém s baterií, ale se startérem. Podívej se tady na fóru je někde téma špatné teplé starty nebo tak nějak.

Sice když máš nové auto by to neodpovídalo, ale zkus se tam podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked sa tu riesia veci okolo bateriek chcel by som vediet či po odpojení a opätovnom pripojení batérie,mám na mysli nabíjanie batérie je treba ešte niečo cez počítač nastaviť.Ja som nabijal akumulátor tak že som ho odpojil a po nabití pripojil späť .Nezbadal som žiadne iné problémy.Mate s tým skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle problém se startováním se tu už někde řešil a nebylo to o baterce. Psalo se tam, že za studena to chytne jedna báseň, ale mezi popojížďkama už to hůř startovalo. A řešilo se to úpravou softwaru - to vím na tuty. Ale nechce se mi to tu nikde hledat. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Dostal jsem se do stádia, že potřebuji vyměnit autobaterii v mé O2 1.9 TDI 77 kW.

Řešil jsem, jakou koupit, ale pak jsem zjistil, že baterie mají různé velikosti. V současné době mám v autě 61 Ah.

Např. baterie Varta Silver Dynamic 63 Ah má délku 242 mm. Jenomže baterie Silver Dynamic 74 Ah má délku 278 mm. A když se podívám na svoji 61 Ah baterii, tak je tam (v autě - v krabičce pro autobaterii) "akorát" a nejsem si jist, jestli se tam vejde větší (delší) baterie.

Moje otázka zní: vejde se do OII baterie s délkou 278 mm? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej tam zase 61Ah - nemusíš řešit rozměry a silnější baterka ti NIC nepřinese, je to spíš škodlivé protože nabíjecí proud je nastaven na 61Ah a 74 potřebuje vyšší - takže bude déle trvat než Ti ji auto za jízdy dobije........ a budeš tu 74 udržovat spíš v nedobitém stavu což baterkám rozhodně nesvědčí........Akorát sebou budeš vozit kila na víc a bude dražší.... 61 ti do teď stačila a bude ti stačit zase, ne? Kromě stavu teď když ti stářím odchází - měl jsi snad někdy situaci že si startoval a startoval a baterka slábla a slábla až se to neotočilo? :) To je přece dávná minulost 120 .... to nedělal už ani Favorit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

NO, jsou skutečně úvahy nad kterými mi zůstavá rozum stát......

1) baterku si samozřejmě můžeš koupit větší, elektronice dobíjení je tu skoro jedno, není seřízená na žádnou konkrétní kapacitu, navíc proud tekoucí do baterky klesá více méně s jejím stupněm nabití sám

jde pouze o první dobití pak už je jedno jestli ti chybí 8Ah v baterce s kapacitou 61Ah nebo 72Ah.

2) samozřejmě pokud bys tam dal baterku z traktoru třeba takových 600Ah mohl by být problém, že pokles napětí bude natolik malý že se to nebude líbit startéru (většinou pracuje ve svých otáčkách mezi 9V a 12V), ale je to spíš spekulace myslím, že ty nové moderní těm to bude taktéž jedno (s nějakým úbytkem napětí se počítá)

3) já si třeba koupil Columbus a jelikož se občas dívám na filmy, popřípadě si pouštím hudbu za stojícího vozu a ty rádia dneska něco žerou) tak rozumně silnější baterka je vždycky lepší (rozumě silnější ne traktor)

4) já si 72Ah baterku kupoval již z výroby jako příslušentsví když jsem objednával auto určitě tam není jiná elektronika dobíjení prostě tam zmontovali něco jinýho....

jestli se tam vejde ten rozměr netuším, ale rozhodně Vartu bych si nekupoval to už si kup raději TESCO baterku nebo jinou supermarketovku stojí 1/2 a vydrží 2x tolik (jako prodejce vím co říkám) - ovšem osobní zkušenost tek mě hnedka nekamenujte..... a hlavně stojí 1/2 takže záruka 2x 2 roky je lepší než 1 x 2 roky kdyby ti ta TESCO odešla,a le ještě se mi to nestalo...

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akoze TESCO .... NIKDY . Aby mi auto buchlo koli posranej baterke ???? :o . Neexperimentuj ...kup to co si tam mal , pripadne VARTu,AKUMu . Co sa tyka Ah tak kup radsej 72Ah nic s tym nepokazis, a pri silnych mrazoch to je urcite lepsie. Na baterii sa urcite neoplati setrit. Kamarat ma ten isty motor s tou 61Ah bateriou, po roku musel bat vymenit za 72Ah - vkuse sa mu vybijala ....pravdou je ze mal zosik+tubu a jazdil na kratke vzdialenosti, cize sa mu bat nestacila dobijat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je videt že to opravdu chápete. Ta TESCO baterka rozhodně nevybuchne, ale to je fuk.....

Teda nevím jak gigantyckej musela ta tuba mít výkon, ale hledal bych chybu ještě jinde, někde v elektronice vozu moc se mi to nezdá, že by to tak vybíjelo zdravou baterku...

Jako vadná baterka neznamená jen to, že to nejde nastartovat........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja mam sice 2.0TDI ale prispejem svojou skusenostou s bateriou. Povodne som mal 61Ah, ale bohuzial uz nejako moc dobre nedavala stavu, start vozu sa mi uz dlho nepozdaval. Ked nedavno udreli mrazy a auto stalo 4 dni, tak som to nenakopol. Kupil som novu baterku, Vartu 77Ah, 105EUR. Odvtedy sa starty vseobecne znacne polepsili.

V predajni mal chlapik katalog, kde pozrel motorizaciu a povedal ake baterky tam vopcham. Vzal som tu najsilnejsiu co tam vosla. Rozmery som mal samozrejme tiez zmerane. Takze teraz startujem ako ohen, uvidime ked zasa udru mrazy a auto bude stat, ako sa to bude chovat potom, ale myslim ze to bude ok.

> mils - bateria na tom linku co sa pytas, parametre podla mna ok, rozmerovo je to myslim rovnaka aku som kupil ja. Pre istotu si dobre zmeraj ten plastovy box aby si na 100% vedel ze to tam napchas. Inak nie je o com.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

> sector Děkuju za info.

Jestli si dobře pamatuju jak je baterka v motoru OII umístněna a jak je tam zapojena, tak musím zvolit baterku kterou obchodníci označují jako "polarita Pravá" a uchycení spodní typu B13.

Jinak kamarád mi doporučuje baterku, kterou si sám také koupil a taky si jí moc chválí. Je to tahle.

http://www.baterie-shop.cz/exide-premium-64ah-12v-p-775.html

Tato baterka má rozměry přesně takové, jako má ta moje stará, která byla jen 61Ah a max proud jen 340A. Tak bych si i s touhle co se týče parametrů polepšil.

Editováno: , autor: mils
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...