Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky.


libero

Doporučené příspěvky

Olej tam mate mooc drahý . Ja u škodovky v polsku za Castrol egde professional LL platim 100 zlotych/1L . 100 zlotych je kolem 598 kč. Nikdy to neni 825 korun :D :D :D .

V škodovce v polsku nikdy mi neřikali že mého oleje neberou. Zase bylo , že jestli mám vlastní to budu mit levnějši prohlídku o cenu oleje :) .

Takhle drahé prohlídky nemšl dokonce v polsku. nejdražši měl za 5400 korun + vlastní olej za 400 zlotych , celkem to bude 7900 korun. Byla tohle prohídka na 60000 km nebo 4 roky, kde spousta věci měni se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem volal do autorizáku, že budu chtít vyměnit olej, tak se mě rovnou zeptal, jestli budu mít vlastní. Takže s tím olejem to je asi jak kde. Jako mít 600 navic na litru oleje a to mají barelovej, tak to teda neberu, jen tak navíc zaplatit  2,4 tisíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam po servisu 119 000km.. vymena oleje castroj 5w40 3l+zbytek muj, vymena brzdovky po 2letech, vymena prednich desek-material svuj, vymena pyloveho filtru-material svuj, komplet servis klimy+desinfekce O3, vymane zadnich dorazu, cisteni zadnich bubnu, celkova kontrola auta+vysati, umyti a umyti motoru. cena 3500kc . za me 1*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no to je no.. ale od 5ti letych aut maj snizenou sazbu, tusim 450 +-  bez dph.. jinak chcou snad 700kc bez dane...jak jsem psal vyse, prohlidka 30t km-olej, pylak, garancni prohlidka neco kolem 4500kc.. tak oni vyzhazi z  toho, ze znackovy servis je pro firmy, kterym je to jedno, kolik zaplati..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

PP AUTOCENTRUM s.r.o. Hranice

 

V pondělí proběhla první garanční prohlídka vozu ŠKODA ROOMSTER 1,4 16V - změna intervalu, výměna oleje (olej vlastní), filtr, diagnostika, mobilita, drobný mat. 

Cena 1750 Kč

Velice příjemný personál  

DOPORUČUJI !!!!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak mam po servisu 134000km.. rozvody contitech sada + pumpa 3215kc. U mechanika-vymena rozovdu 1000kc, olej castrol 3L 750kc, nemrznouci smes 300kc, cisteni klimy O3+novy origo filtr 500kc, zbytek je prace -servisni prohlidka, cisteni brzd, projiti promazani celeho auta, jako bonus  auto umyto, vne i vevnitr, umytu motor. Jako nove. Cena komplet 4260 korun. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pánové mám dotaz.  Jak se berou servisní intervaly. Mám Room koupený 4.6 2015  , tento byl fyzicky vyroben dle TP 4. dubna. No a dnes se mi objevila hláška že servis za 15 dní. (olej má ještě čas) . To odpovídá intervalu dva roky 730 dní, ale od data výroby. Nesetkal se stím někdo? Další zajímavost je že to začalo upozorňovat až u 15 dní, já myslel že to začíná při 30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší si je zavolat prodejci, toto já řešil cca před rokem. Po výměně oleje mi vynulovali i inspekci a tím pádem by mě auto dle maxidotu tahalo na garančku až cca 2měs po tom co by měla být. Dle info od vedoucího servisu to bylo špatně a je riziko propadnutí záruky.

Editováno: , autor: flacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, už jsem objednaný, ale měli to prostě špatně. Začali strašit propadnutím záruky, a že podstatné je co říká auto a takové kecy. Ono je to celkem jedno jde o princip. Zkrácení intervalu oleje, výměna + garanční prohlídka. Předpokládaná cena  4-4,5 tkč. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to uteklo. Mám k reklamaci studené starty, občas blbne zadní stěrač,vrže loketka v létě . Jinak OK, Tak jsem zvědavý jak se k tomu postaví.

Pořád mi vrtá hlavou, jestli se na nemám vykašlat. Mám prodlouženou záruku, ale nějak se mi nechce dotovat AS a jeho nekřesťanské ceny. Tuto první kvůli reklamaci udělám a potom uvidím. Teď vlastně bude každý rok nějaká velká akce. Svíčky, filtry, olej......

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhé prohlidce budeš mit měneni olej a filtry (vzduch a kabinovy (pylovy).

Olej v škodovce stoji za cca. 620 korun 1L. Oni daji tam obvyklé castrol egde professional 5W30 s normou 504.00 / 507.00

Ptal jsem v škodovce kolik stoji roni prohlidka na cca 85000km a 6 let. On mi řekl že to stoji kolem 4500 korun.

 

škodovka mam takov system malou  prohlídku, středni prohlídku a velkou prohlídku.

Mala to tam pravě jen vyměnu oleju včetně filtr oleju.

Středni - olej , filtry.

Velka - olej, svičky, filtry.

 

Nekteré autorizovane stanice obsluhy ( aso) dělaji takovou věc že co druhou vyměnu oleju maš dražšou. Nevim co tam je. Prý je tam vyssavani starého oleju, ale to musim zjistit přesně. Obvyklé vyměnu oleju stoji za 0.5h servisové , dražši stoji za cca.1.5h servisové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám dotaz.  Jak se berou servisní intervaly. Mám Room koupený 4.6 2015  , tento byl fyzicky vyroben dle TP 4. dubna. No a dnes se mi objevila hláška že servis za 15 dní. (olej má ještě čas) . To odpovídá intervalu dva roky 730 dní, ale od data výroby. Nesetkal se stím někdo? Další zajímavost je že to začalo upozorňovat až u 15 dní, já myslel že to začíná při 30.

Podle mne je to tak ale v pořádku - olej i další díly jsou přece v autě od výroby a ne až od prodeje, a tak čas má začít běžet hned, ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...