Přejít na obsah

Setrvačník (1.9 TDI 66/81 kW) - jednohmota, nebo dvouhmota?


LiborS.

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

kriste pane!!!...čo si sedíš na vedení????..čo ti má ešte niekto niečo písať,málo tu toho máš???..

ešte raz a naposledy,lebo toto nevedie nikam....

OI (66 a 81kW)s kódmi motorov AHF,AGR,ALH a ASV majú s výroby 2-hmotu...to,že si našiel niekde na nete 1-hmotu je v poriadku,lebo niektorí jedinci si pri výmene spojky+zotrvačníka dávajú 1-hmotu ako náhradu za 2-hmotu...

to,ako to majú potom s komfortom jazdy už neriešime....

dúfam,že si to už pochopil dostatočne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti někdo ve škodovce nedokáže podle vinka říct co tam máš zrovna ty, tak nejistější řešení jak to zjistit je rozebrat svoje auto.  kolikrát to prostě ani jinak nejde. vrazit si tam můžeš obě varianty bez ohledu na to cos tam měl, o výhodách a nevýhodách variant je toho napsanýho dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim Vas, som tu novy a nic ohladom mojho problemu som tu nenasiel. Pred mesiacom som sa stal vlastnikom Octavie 1.9TDI 81kW, r.v 2004, typ motoru ASV. Zaujimalo by ma ako zistim aky mam v aute zotrvacnik. Hladal som to aj v internetovych obchodoch ale vsade sa na moje auto ponuka aj jednohmota aj dvojhmota, da sa to nejako zistit alebo budem musiet rozobrat auto a pozriet sa co tam je ? A s rozmerom je to tak isto, je mozne tam dat aj vecsi alebo mensi rozmer ? Do opravy aut sa velmi nevyznam kedže je to moje prve auto. Dakujem za odpovede. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatial som to nepostrehol ale ked sa rychlejsie rozbieham, auto nezahrabe ale rozbehne sa pomaly ako keby sa cas vykonu stratila, neviem ci to nemoze byt tym ze som nevypol ASR alebo budem musiet tu spojku fakt vymenit ... a s tym zotrvacnikom ako ?  ked budem menit spojku vymenit ho tiez alebo ak bude dobry tak nechat povodny ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked sa rychlejsie rozbieham, auto nezahrabe ale rozbehne sa pomaly ako keby sa cas vykonu stratila

a otáčky vyletia hore,nie??

 

ten zotrvačník treba určite skontrolovať ...ak sa ti však podarí zohnať celú sadu za dobrú cenu,tak ho kľudne už vymeň,bude to predsa len pri jednej práci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...