Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Tak si přečtěte tento dnešní test: http://auto.idnes.cz/skoda-kodiaq-cys-/auto_testy.aspx?c=A100329_210435_automoto_fdv

Citace:

    Když jsem auto viděl v podzemní garáži obklopené z jedné strany kombíkovým superbem a z druhé octavií, zaujalo mě, že vypadá nižší, než jsem čekal. Oproti superbu je jen o dvacet „čísel“ vyšší, takže trochu připomíná velké škodovácké kombi na zvýšeném podvozku. Je sice o 16 cm kratší (4,7 m) než superb, ale širší boky mu dodávají mnohem mohutnější vzhled. Také uvnitř je ve všech směrech kromě podélného více místa než v superbu, hlavně do šířky, ale i v kufru (+ 60 litrů).

 

 

Editováno: , autor: wolfspitz
citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si přečtěte tento dnešní test: http://auto.idnes.cz/skoda-kodiaq-cys-/auto_testy.aspx?c=A100329_210435_automoto_fdv
Citace:
    Když jsem auto viděl v podzemní garáži obklopené z jedné strany kombíkovým superbem a z druhé octavií, zaujalo mě, že vypadá nižší, než jsem čekal. Oproti superbu je jen o dvacet „čísel“ vyšší, takže trochu připomíná velké škodovácké kombi na zvýšeném podvozku. Je sice o 16 cm kratší (4,7 m) než superb, ale širší boky mu dodávají mnohem mohutnější vzhled. Také uvnitř je ve všech směrech kromě podélného více místa než v superbu, hlavně do šířky, ale i v kufru (+ 60 litrů).
 
 

No zrovna tahle citace ty tvoje názory popírá a ne podporuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me zas v realu prekvapil ze je proste akorat :) a ta treti rada sedadel jako nouzove na cca 100km po okoli naprosto ok staci si akorat ty sedacky umet nastavit,tiguan xl me prisel divnej ale ja ho nemam rad celkove,myslim ze kozak nebude mit konkurenci ,joo a denisi videl jsem konecne poradne nazivo 4okou tvoji lasku,uplne me to dostalo jak je to brutalne dobre :) rs a scout,social tam nebyl :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, prostě má každý svůj vkus, no.. RS je snesitelná.. Za mě ne hezká, ale jde to. Ale Scouta mohu směle za sebe označit za to asi vůbec nejhnusnější, co se dnes dělá, podobná byla snad jen Multipla..
Ale to je OT, že se to někomu líbí mě překvapuje, ale zjevně se lidé dělí na 2 tábory a není nic mezi. Aspoň se mohu proti tomu cítit, že mám krásné auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 30. 3. 2017 at 10:52 PM, _Denis_ said:

No v reálu mě upřímně taky překvapilo, že je menší, než jsem čekal. Ono to bude určitě i tím na pohled masivním designem, který slibuje větší rozměry :)

Vidíš a pri mne sú tie pocity presne opačné - dizajn opticky zmenšuje skutočnú veľkosť.

Komentár od kamaráta: "To si si väčšiu kravu nemohol kúpiť?". Zaparkovaný bol vtedy Kodiaq vedľa "bežných" áut.

Editováno: , autor: _sobi_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...