Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Ta kola jsou malá, ovšem myslím si, že alespoň takové 21" ve volitelné výbavě rozhodně budou. Pokud si to někdo koupí s takovými koly, tak je jasné, že to bude hlavně na popojíždění a co nejdál od terénu. Na druhou stranu kdo dobrovolně s Q5 nebo třeba Touareg jezdí na pole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... podivejte se na noveho Tiguana,...... na masivnich 19"ctkach je fakt libivej, ale date mu 17" s gumou jak od nafukovacky a uz je to auto degradovany,... k tomu predni zakladni halogeny a uz je to jak Dacia Duster,... jsem zvedav, jak budou u Kodiaqu vypadat klasicky halogen. svetla, to zas bude degradace jak debil, stejne tak u SIII.

Kodiaq by mel mit zatim moznost jen max. 20" kola ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U SIII se to dá ještě snést, mi jako vrchol hnusu přijdou halogeny u OIII, zvláště, když dvojka měla čočky... Ale hnus to bude určitě.
Jinak jako OT, Tiguana jsem už několikrát potkal na cestách a za mě obrovské zklamání, nelíbí se mi, vypadá jako krabice.. Já na ty extra hranaté designy nějak nejsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denis, ujasni si najprv pojmy. Material bude rovnaky. Jedine co na tych dieloch chyba je grain. Ten sa pridava do formy az na zaver ked je dizajn dielu ukonceny.

Cela komedia zo " spionaznymi fotkami" je vzdy postavena na prototypoch, ktore su poskladane z dielov v urcitom predseriovom stave a preto tak aj to auto vyzera. Ale ty proste potrebujes rypat za kazdu cenu pritom si to auto v zivote nevidel a zadrbavas toto forum uplnymi zbytocnostami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grain bude povrchová úprava toho plastu, aby měl nějakou strukturu.

Sranki: Já jsem si to myslel, že půjde o předsériový díl, z fotek na mobilu jsem neviděl, zda má nějakou povrchovou úpravu, nebo ne, viděl jsem jen lesknoucí se "něco". Každopádně pokud toto auto předčí má očekávání designem a kvalitou interiéru (protože máš pravdu, neviděl jsem ho a řídím se jen tím, co mi říká můj "zdroj" od Škodovky), klidně to na rovinu s uznáním řeknu. Ale podle toho, co je mi známo, jsem nenapsal ani jednu "pomluvu", bohužel...

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...