Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

no co říct, tohle je asi jediný příspěvek co k tomuhle autu dám, protože nepočítám, že bych v dohledné době na něj měl :)

 

Auto se mi líbí a za ty peníze cajk. Čecháčci zase nadávaj jak je to drahý a jak se musí doplácet za tempomat apod.

Ať se mrknou kolik stojí blbá Kia Sportage, nebo i prťavá Mazda CX-3. Cena Kodiaqu není vůbec špatná...

Ale asi bych si ho nikdy nekoupil, né že by byl špatný, ale jsou pro mě hezčí auta v této kategorii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsme dnes prolezli a mě se líbilo. No jo, jenže asi max výbava:) Na tu ochranu dveří jsem čuměl jak tele na nový vrata. Při zavírání ten plast zmiznul a já ho hned hledal na zemi. Docela mě i potěšilo, že při variantě sedmi sedadel to má docela slušný kufr. Asi jako krátká Fabie. A další plus je senzor mrtvého úhlu a ten vestavěný nesmysl co zavolá 112 pokud vyletí bagy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jiné auto může odřít Kodiaq :-)

Přesně tak, z 99% mám problém s poškozením od jiných řidičů...chtělo by to, aby někdo vymyslel fackovacího asistenta, jakmile by někdo drcnul do mého auta, vytáhla by ho nějaká robotická ruka a nafackovala by ho, aby si dal příště pozor [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...