Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Dnes jsem viděl Kodiaka v nějaké světlejší hnědé metalíze - ta hnědá co je v konfigurátoru to ovšem není. Takový nezvyklý odstín.

Bohužel se vezl na návěsu a nestihl jsem jej vyfotit.

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stanmar napsal:

Dnes jsem viděl Kodiaka v nějaké světlejší hnědé metalíze - ta hnědá co je v konfigurátoru to ovšem není. Takový nezvyklý odstín.

Bohužel se vezl na návěsu a nestihl jsem jej vyfotit.

To byla hnědá Mato ... šla objednat jen od listopadu do prosince nebo tak nějak ... podle mě škoda, na medvěda by se hodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelena Jungle je z palety barev vyrazena ;)

ano, ceka se 31 - 33 týdnů, ale jen u vybavoveho stupne STYLE.

U ACTIVE a AMBITION je cekacka cca 7 - 9 týdnů :kol-47:

 

 

před 19 hodinami, stanmar napsal:

Dnes jsem viděl Kodiaka v nějaké světlejší hnědé metalíze - ta hnědá co je v konfigurátoru to ovšem není. Takový nezvyklý odstín.

Bohužel se vezl na návěsu a nestihl jsem jej vyfotit.

 

 

Tak která ;):D

589d8a8d74839_barvakodi.thumb.jpg.0053e447538d928bdf071108d3b4b5e1.jpg  589d8a905cecc_barvakodia.thumb.jpg.cc1f67fa4f5bceafcf2c6685abe20a28.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si ho prolezl, prodejce ho má normálně vystavený s tím, že "ostatní ho už taky ukazují". Oproti fotkám obrovský rozdíl. Možná je to dané barvou zelená Ďžunglová, ale nepůsobí nijak extravagantně, opuchle nebo terénně.

 

Zepředu - upraveny Evoque. Vcelku skloněná kapota, dvojité lakované žebrování bez chromu vypadá divně. Rozdělení světel překvapivě nekonfliktní. Spodní černý díl bez mlhovek, co na fotkách vypadá divně, naživo ok. Kola z PR fotek vypadají naživo docela malá. 

 

Z boku - Superb Combi s trojnásobným paketem pro špatné cesty. Na pohled překvapivě nízký.

 

Zezadu - Superb Combi s karoserií nastavenou o 20 cm.

 

Vevnitř - na fotkách přístrojovka mohutná, v reálu nic strašného. Páka automatu zase obrovská jako dřív, celkově interier asi hodnotněji působící než v SIII. Podélně prostoru odhadem o něco málo víc než Octavia, Superb je od oka docela o dost větší. Výška nijak extrémní, žádná krabice. Zadní řada sedadel mně přišla miniaturní a možná pro děti. Jinak jen nouzová. Pokud se u Sharanu/Alhambry proslýchalo, že je nahradí větší SUV, tak ani náhodou. Hezká a příjemná sedadla prvních dvou řad. Kufr bohužel nevim, protože tam byly ty sedadla. A pokud je s třetí řadou kufr na úrovni Fabie hatchback...

 

Celkový dojem - nevypadá to jako SUV, ale jako zvýšené combi. Je to asi první auto z dané kategorie, které bych si za nějaké situace byl ochotný koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdi ti co ho nikdy nemeli. Ja ho u O1 mel a neni vse tak jak by se mohlo zdat. Pokud clovek neni vylozene prase a nejezdi v monterkach atd. Svetlej intros je zejmena u tmavych barev nadherny a pusobi to auto hodnotneji. Nyni mam ciste cernej interier a prekvapilo me jak je v nekterych ohledech take neprakticky. Je videt kazdy vlas, drobek, a zejmena prach co naopak treba u bezoveho videt vubec nebylo. Mapy po zaschle vode kdyz prsi a otevres dvere pri nastupovani jak na dverich, prazich tak calouneni sedaku je taky dost videt.
Jeden pripad kdy bych svetly intros opravdu asi zvazil je pri rodine s malymi detmi, tam to opravdu clovek neuhlida. Musim se vubec podivat jak ten kokodak s tim svetlym vypada. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme doma měli alteu ve světlé kůži a octavii v tmavé po šesti pěti letech používání byl světlý vnitřek zašlý. Ještě máme soupravu kožené sedačky světlá a černá jakože design... deset let jí je a světe div se na svetlé jsou vidět roky daleko víc. V domácnosti jsou tři dcery 9,13,17 pes kočka želvy. No a tak bude můj interiér černý protože bych se asi neudržel a křičel bych na ta něžná stvoření hrubosti. emoji56.png

Editováno: , autor: Machura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...