Přejít na obsah

Škoda Kodiaq


schimmer

Doporučené příspěvky

Jinak výhoda béžového interieru je ta, že není celý béžový ale je to kombinace černé a béžové. A když to bude v kůži, mělo by to jít ošetřovat lépe jak látka. Budeme měnit za béžový interier, na živo je o hodně hezčí a honosnější kord v kombinaci barvy karoserie tmavě hnědé...

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi líbí ta kombinace světlá tmavá,ale když tam sednu občas v monterkách,tak to nebude to pravé ořechové:-) a po zkušenosti z tmyvé alcantary volím opět tmavou je prostě bezúdržbová a nestanu se otrokem čištění interiéru.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Kamca1 napsal:

Tak mě napadá, že škodovka mohla mít ještě systém ,kde by si člověk mohl sledovat jak se blíží výroba jeho mazlíka :-) takový náhled do pořadníku...

Podle mne by bylo lepší, kdyby auto vyrobila do měsíce, třeba. A ne za dobu, kdy člověk málem zapomene, že něco objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se rozhodl taky pro změnu nějak jsem přehodnotil celou moji jízdní situaci a nakonec jsem zvolil 2.0TSI snad budu spokojen.Jezdim teď benzínovým približovadlem a zjišťuji že to je to co potřebuji:-) a to že párkrát do roka zapřáhnu boudu a pár km ji cuknu ,tak s tim si i tento benzín poradí...navic ta kultivovanost chodu a ochota se probudit od tak nízkých otaček...snad mě nezklame... Původně jsem chtěl TDi140kW ale když si spočítam kolik najedu a o kolik je rozdil v ceně plus případné komplikace, tak raději benzin ono už to je asi na pováženou co zvolit.

Editováno: , autor: Kamca1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kamca1 napsal:

Tak mě napadá, že škodovka mohla mít ještě systém ,kde by si člověk mohl sledovat jak se blíží výroba jeho mazlíka :-) takový náhled do pořadníku...

 

Ver ze to nema cenu, vyuzivalo by to hodne malo lidi, resp. jen mi tu :D tod vsechno :D na druhou stranu, chces auto, tak si pockej ;)

 

 

 

Mel jsem v FI. bile sedacky a udrzbou mi prisli snad lepsi nez cerne ;) na kterych bylo kde co videt ;) 

Bezovy interier v celo-kuzi je fajn, lepsi urzba, ale musi se opravdu udrzovat aby se do kuze neco nedostalo ;)

U cerne je tomu tak nejak jedno, u ni se to ,,vstreba"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, _sobi_ napsal:

Napr. spotreba pri bežnom používaní?

Predné svetlá sú full LED, alebo halogénové?

 

   Spotreba: auto dlouho stalo s nastartovanym motorem, zapomnel jsem si vynulovat spotrebu. Kazdopadne, zacinal jsem na spotrebe 11 l/100km, celkem jsem jezdil az moc svizne. Hlavne akcelerace a pruzny zrychleni + jsem byl jeste v terenu, jak je videt z fotek.

Ano, predni svetla jsou Full LED. 

 

 

před 35 minutami, signoflife napsal:

Jestli se můžem někde sejít?

 

 

Sejit urcite ne,.. i kdyby byl cas tak bych to nedaval.

Kdyztak pis SZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden koment na margo terénu by snáď stačil, nie? :)

Ešte jedna otázka mi napadla - akým spôsobom je ovládané to 4x4 - je v aute príslušenstvo DRIVING MODE SELECT (režimy offroad, snow, ...)?

Ak nie, je tam aspoň nejaké základné ovládanie 4x4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno, odebráno a umístěno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...