Přejít na obsah

Tempomat - problémy, závady, dotazy


MRYD

Doporučené příspěvky

Páčku ma podla etky najnovšiu. Ale aj tak skúsim dnes prehodit novú a uvidime.Ked som dnes testoval ,tak v podvolantovke bola chyba-spinac adr vadny. A ina chyba nebola.Ešte jedna vec ma upútala ked som porovnaval bloky hodnot z podvolantovky na golfeV tak som našiel rozdiel práve na tlačidle zrýchlenia a spomalenia.Golf pri nestlačenych tlačidlách zobrazilo nestisknut. A leonik zobrazoval opetovny prijem.Takže skúsim prehodit pačku a dám vediet ako som dopadol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím mám OII 2005 rok výroby, kupovanou cca před půl rokem, a buď jsem tak blbý nebo mi blbne tempomat, včera se mi poprvé podařilo pustit tempomat ani nevím jak, ale dneska už zas ne.. Pokud to správně chápu tak normálně za jízdy rychlostí větší ne 30km/h dát na levé páčce přepínač do polohy ON a zmáčknout SET a už by to mělo být. Já můžu mačkat RES i SET, ale nechce to udržet konstantní rychlost, akorát včera to šlo, ale to jsem to mačkal tak chaoticky, že ani nevím co jsem zmáčkl. Hledal jsem tady na foru něco o tom, ale nic jsem nenašel tak se omlouvám jestli tohle téma už je tady založené. Všem díky za rady

EDIT:

Jo a jinak tempomat tam je od výroby a je to motor 1.6 FSI elegance mám i multifunkční volant tak jestli se to nedá třeba i na něm nějak vyzkoušet. Ještě jednou díky

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj svoje příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WD-éčkem prostřiknuto a výsledek takový, že ráno tempomat šel v pohodě celou jízdu cca hodinu a půl, ale odpoledne už zas nereagoval a po vypnutí motoru zhruba na 15 minut opět šel jak by nic.. Tak uvidím zítra a dám vědět. Jinak díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jsem stejmy problem. Vymen si spinac na pace brzdy. Ten ti to dělá. Je poškozený a řídící jednotka ti nepovolí tempomat (dostává signál jako kdyby si dupnul na brzdu). Tím bych začal. Stojí asi 240 Kč.

Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda lze na OII koupit jen ten přepínač na tempomat samostatně a jaká je jeho specifikace.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Resil jsem stejmy problem. Vymen si spinac na pace brzdy. Ten ti to dělá. Je poškozený a řídící jednotka ti nepovolí tempomat (dostává signál jako kdyby si dupnul na brzdu). Tím bych začal. Stojí asi 240 Kč.

Dobrý den.Mám takový problém že se mi někdy zapne a pak zničeho nic vypne a pak už nejde nahodit ale třeba na druhý den zas naskočí a běží uplně normálně.

Prosím poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Nazdar chlapi,

snad poradíte, protože jsem to nikde na fóru nedohledal.

Nechal jsem si ve škodovce domontovat tempomat, po odjezdu se zdálo vše ok, ale na druhý den přestal řádně fungovat směrovky. Buď nejde zapnout hlavně levá strana, nebo chci bliknout do leva a po vyrovnání volantu se spustí sama pravá strana, nebo zapnu pravou a už se nevypne a musím ji donutit vypnout tím, že ji přitáhnu k sobě a silou ji zarvu ještě výše, pak v ní lupne a vypne se a tak podobně.

Čím to může být? Špatná páčka, montáž, nebo kódování?

Díky za pomoc, páč se s tím těch 350km denně jedí blbě.

Editováno: , autor: Nepp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci tak vse taky hlasim uz jednou me nesel tempomat tak jsem ho vycistil a sel,jenze uz zase nefunguje a nevim jestli to je shoda nahod nebo ne menili me podvolantovou jednotku na novy volant a getvey a zase nejde nemuze to byt podvolantovkou?diagnostika me nic nepise podvolantovka ma cislo 1K0 953549 CH.dekuji za radu octavia II 2005 2.0 TDI jeste abzch doplnil brzdovy spinac nekdy nejak klape,ale to doufam ze by me diagnostika napsala,nebo ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...