Přejít na obsah

Tempomat - problémy, závady, dotazy


MRYD

Doporučené příspěvky

Ja bych zkusil jen tak pro srandu promerit ty mikrospinace...ty se totiz pri castem pouzivani muzou rozsypat, prepalit kontakty apod. na tom plosnaku jinak neni co se zkazit, maximalne ze by se nejak pretavily odpory, opet velice jednoduche na promereni. Ale ja bych to videl v tech mikrospinacich....sou to standardni spinace, takze jejich nahrada je radove v korunach :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Jo mohu potvrdit, to co píše Luke288 - je to 100% páčka.

Již jsem měnil. V návodech je mnou popsaný postup.

Sežeň si novou - cena tak kolem 1000Kč a pusť se do toho.

Žádný strach, jde to docela dobře. :palec:

Kdyby jsi měl ještě nějaké otázky ohledně výměny - napiš SZ. No problem.

nova origos packa na octaviu2 stoji 1000kč?to museli mat ale vazne aspon 80% akciu :-) v skodovke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim,

podla mojich skusenosti su to vadne tie uhlikove voditka.

Tiez som s tym mal prpblem, skusal som to cistit a stale nic raz to slo a raz nie.

Tak potom som na skusku napajkoval tenky drotik medzi kontakty ktore ma prave ten bezec po tych uhlikovych voditkac spinat a od tej doby mam s tempomatom pokoj.

Jediny problem je v tom ze teraz si nemozem na packe tempomat vypnut je na trvalo zapnuty.

Ale vzdy lepsie ako ked to nefungovalo vobec.

Mozno nejaky odbornik na elektro by mohol ozrejmit preco to prestalo fungovat s tymi uhlikovymi voditkami a ci sa to da nejako zrepasovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam OII s origo tempomatem, v RJ to hlasilo chybu a v RJ slopku take defekt packy,tak jsem packu vymenit ale tempomat nefunguje, poprve to chybu nenahlasilo ale pak v garazi jsem to napichnul na vaga a zase to same,stejne chyby.Nevim poradi nekdo jak ne tempomat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by mě zajímalo, co je na tempomatu tak komplikovanýho, že snad každý druhý auto s ním má potíže. Mě to zase občas jde a občas ne. Teď už jsem měl dlouho klid. Ale aby vás to nějak příliš nestresovalo, tak jsem jel dovolenou (4 000 km) s A6 za 1,5 mega a tempomat nefungoval taky. Takže v koncernu s touhle prekérkou asi bojujou na všech frontách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak už se mi ta závada s tempomatem projevila taky. Je to docela vopruz. Jedu po D1 a tempomat aktivní. V Praze vypnu motor, pochodím po obchodech a na cestě zpět už tempomat nejde zapnout. A to jsem mezitím jen vypnul a zapnul motor. Zastavím na D1, vypínám motor, startuji a tempomat se chytá. Párkrát dobržďuji, poté na tempomatu obnovuji rychlost (RES) a v pohodě. Asi tak při pátém opakování situace už tempomat nelze zapnout....

Vážně je to v páčce? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to v páčce..když ji vyměníš, je po závadě. Mně už to dokonce pak udělalo i za jízdy, což bylo dost nepříjemný.

Neviem ci na skodovke je podobna packa ako na VW ale robilo mi presne to iste ,raz isiel tempomat raz nie.Tak som tu packu otvoril a ten plosak som vycistil so sprejom, taky aky sa pouziva na cistenie klavesnic ,dostat to v kazdom obchode s elektronikou a odvtedy to funguje ako ma. :palec2:

post-25183-1225302405_thumb.jpg

post-25183-1225303127_thumb.jpg

Editováno: , autor: jarod78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dneska vyděsil, že mi taky nefunguje páčka tempomatu.
Mačkám tlačítko snad stokrát a nic. Už jsem se úplně opotil, když jsem si všiml, že na té páčce je přepínač ON/OFF
Nikdy ho nepřepínám na OFF a ani jsem si v první chvíli nevzpoměl, že tam nějaký je.
Asi jsem o něj zavadil při čištění nebo při seřizování hodin. Nevím. Prostě byl na OFF.
Takže bacha na to. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Jo mohu potvrdit, to co píše Luke288 - je to 100% páčka.

Již jsem měnil. V návodech je mnou popsaný postup.

Sežeň si novou - cena tak kolem 1000Kč a pusť se do toho.

Žádný strach, jde to docela dobře. :palec:

Kdyby jsi měl ještě nějaké otázky ohledně výměny - napiš SZ. No problem.

Měl jsem podobný problém - chyba byla ve špatném brzdovém spínači. Franta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vyčištění uhlíkových kontaktu vypínače OFF- ON benzínovým čističem tempomat funguje OK. Demontujte tempomat z páčky. Odpojte od konektoru. Povolte dva šroubky a oddělte plošný spoj od vypínače. Na čištění použijte jemnou plátěnou látku, která nezanechává drobné vlákna.

Pozor! Označte si připojení konektoru, je možno zapojit konektor opačně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...