Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

viete mi teda niekto poradit ako spojazdnim tie mapy od vw ked mi hodilo pri aktualizacii na colombuse pri 100percent chyba download softwaru?ferda25 pisal ze mam aktualizovat ako softwarovy update.to je ako co?ci vyskusat mapy zo stranky skoda? ece 2017 velkost 23gb.

Editováno: , autor: hajo17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 6/27/2017 at 1:52 PM, M_ike said:

Ja to instaloval od ferdy taky, zhruba za 30min bylo hotovo, minula trvala minimalne 2x tolik.. Ne vsechno je diky novejsimu HW/SW :D 

Těžko říct, já instaloval ty oficiální na MIB1 a instalovalo se to cca hodinu. Ono taky podle mě závisí dost na tom, jestli to tam člověk instaluje z SD karty, která je většinou výrazně pomalejší než nějaká usb flashka. Ale porovnávat jsem to nezkoušel, nemám tak velkou flashku, abych to mohl vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jsem z toho volajaky zmeteny...
 

Je Ferduv odkaz (http://vw.download.navigation.com/automotive/VW/MIB2/MIB_High2_Single_File_EU/P161_N60S5MIBH3_EU_NT.7z)

i pro muj AMUNDSEN (Octavia III 1.4 TSI GTEC FL - vuz koupen v 05/2017)?

Moje mapy hlasi toto - je to to nejnovejsi, co pro meho amundsena ziskam? UPDATE PORTAL pise, ze podle VIN zadny update neni.

 

IMG_2710.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
před 23 hodinami, georgesoft napsal:

Nekamenujte mě :)
Nejde update map na Amundsenovi (Octavia III FL - 06/2017) provest pres USB? Musim kupovat novou SD kartu a vlozit do slotu na multimedia?
 

Diky za nakopnuti

 

co chceš prosím tě aktualizovat na novém autě. Z továrny přijedu auto s posledními možnými aktualizacemi. Teda pokud se někdo někomu rok neválelo auto na skladě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Habi001 napsal:

 

co chceš prosím tě aktualizovat na novém autě. Z továrny přijedu auto s posledními možnými aktualizacemi. Teda pokud se někdo někomu rok neválelo auto na skladě

V aute mam ECE 2017 a podle VIN to nabizi aktualizaci ECE1 2017/18 a ECE2 2017/18.

Ale kdyz to kopiruju na kartu, poslednich par desitek mega se mi na mou 16GB kartu z vyroby nevejde... Co s tim?

Editováno: , autor: georgesoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...