Přejít na obsah

Prohnutý přívěsný vozík


jirka80s

Doporučené příspěvky

Ahoj!

mám problém s přívěsným vozíkem. Ten jsem si půjčil na převoz písku. Naplnil jsem jej podle instrukcí zhruba do 2/3 výšky. Po odevzdání se přišlo na to, že vozík je prohnutý. Bohužel jsem nekontroloval výchozí stav vozíku, takže nevím zda to bylo už nějak načaté nebo zda to už bylo rovnané. Takže mám nyní zajistit opravu - narovnání. Nemáte prosím někdo zkušenosti jak to udělat, pokud možno levně? Zatím jsem zjistil, že bude potřeba asi sundat korbu a prohnuté Lko za pomocí autogenu narovnat. Bohužel mám zatím jen přiložené fotografie, ale podle nich se mi zdá, že ten ohnutý nosník je pouze to cca půl metrové Lko :-o Tedy nosnost asi podstatně menší než se ten co mi jej půjčoval domníval...

Na fotografiích s pískem je vidět, že vozík nebyl přeložený...

Díky moc za rady.

S OI má téma společné jen to, že jsem vozík za ní tahal, snad to nevadí.... :)

post-18707-0-91512700-1370773772_thumb.j

post-18707-0-20121000-1370773780_thumb.j

post-18707-0-60523300-1370773787_thumb.j

post-18707-0-30824600-1370773851_thumb.j

Editováno: , autor: jirka80s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, než se začneš rozčilovat, podívej se kde jsi položil dotaz.

Mně někdo u piva říct, že se s ním nebavím k věci, už nesedí u stolu :D

V Hospodě se řeší všechno kdekoliv, od toho je to hospoda :D

 

A jak to opravit?

Sis vlastě odpověděl sám. Nikdo z těch čtyřech fotek nepozná konstrukci jak kde co tvoří nosnou část.

Prostě demontovat, narovnat/vyměnit poškozené díly a složit zpátky.

 

A pak se mi zdá, že je nějak divně pokroucené a nemůže to být jen tím, že to máš položené na těch lavičkách.

Něco takového se nemůže zkroutit jak krabice od bot, když to zvedneš jen na jednom rohu.

Křivý nebude jen ten "L" profil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...