Přejít na obsah

Prodej Fabie II - za kolik?


Boby77

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Za koilik by se mohla prodat Fabie kombi 1.2 TSI, Ambition, 63 kW,  r.v. 2013, najeto 1900 km, stříbrná metalíza, Klimatizace: manuální, prodloužená záruka 4 roky nebo 60 tisíc km, Výbava: ABS, CD přehrávač, originál autorádio, dálkové centrální zamykání, dělená zadní sedadla, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, litá kola, mlhovky, nastavitelný volant, otáčkoměr, palubní počítač, posilovač řízení, střešní nosič, tónovaná skla, zadní stěrač, sada zimních kol 

Editováno: , autor: dagbetmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. Volal jsem do AAA a řekli, že výkupní cena by byla 220 000 až 230 000 Kč a abych přijel ještě dnes do nejbližší pobočky to  je do Brna, ale tam se mě nechce z osobních zkušeností, že v telefoně vám řeknou uvedenou cenu a na pobočce to bude úplně jinak. Chci auto nabídnout přes inzerci a nevím jakou cenu mám uvézt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K AAA - auto s málo kilometry, dobrou historií a v dobré barvě se tam dá prodat dobře. Ale buď se připrav na klasické vyjednávání o každých deset tisíc, "zabavení" techničáku a zázračného poplatku 5000 Kč za prověření původu, pokud přijedeš k nim, nebo jim zkus říct, že jestli mají zájem, ať si pro to auto přijedou. Pak nabídnou reálnou cenu už předem, protože se jim taky nechce jezdit zbytečně...

Přes inzerci samozřejmě dostaneš víc, ale mě na prodeji přes inzerát nebaví ta ztráta času a poslouchání, co všechno je na autě špatně a o kolik půjdu s cenou dolů, i když je to úplně zánovní auto v perfektním stavu. :D Ale třeba narazíš na někoho rozumného. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri novom auto by som do inzerátu jasne napísal, že cena je pevná, a špekulanti nech to ani neskúšajú.

Pri AAA presne ako píše samurai. Ak o auto majú záujem, nech si pre neho prídu rovno aj s hotovosťou a zmluvu pošlú dopredu. Odmietol by som absolvovať tie ich niekoľkohodinové procedúry výkupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes auto prodané v AAA za 230 000 Kč. Prvně zkoušeli 190 000,-, za hodinu 205 000,-, za další hodinu 220 000,-. Když jsem  trval, že pod 230 000,- nepůjdu, tak po další hodině, že o auto mají zájem tak mě tedy dají 230 000 Kč . Další skoro dvě hodiny trvalo než mě dali peníze.

 Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes auto prodané v AAA za 230 000 Kč. Prvně zkoušeli 190 000,-, za hodinu 205 000,-, za další hodinu 220 000,-. Když jsem  trval, že pod 230 000,- nepůjdu, tak po další hodině, že o auto mají zájem tak mě tedy dají 230 000 Kč . Další skoro dvě hodiny trvalo než mě dali peníze.

 Dík

To jste si jako vždy dali hodinu pouzu na kafe a na cigárko a stanovili dobu pro další kolo vyjednávání? To mě teda zajímá jak to probíhalo  :kol-47:

 

A jinak by bylo zajímavé kdybys to tam na stránkách sledoval a sdělil nám za kolik do dají na plac!

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se díval a zatím Fabii nenabízí

dick nevím jestli oni měli po každé pauzu na kafe, nebo na cigárko, byli v uzavřené místnosti, kde na dveřích byl nápis VÝKUP,  jen chodili sem a tam,  ja s manželkou jsme značně nervozní čekali ve vestibulu   Asi to je jejich taktika  A to po první hodině co mě nabízeli 205 000,- mluvili o poplatku 5000 Kč za prověření původu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, ten poplatek chcou vždy.. Někdy je dobre si to nechat u cebie ověřit předem a dá se mu vyhnout a nebo říct, že za auto chceš xy penez a poplatek at si řeší sami.. Jinak to je normální, nechají člověka čekat a třeba se naštve a nechá jim to tam za málo.. Ale pokud tě nevyhodí hned, tak o ten vůz zájem mají a obvykle ti i nakonec dají to co chceš, pokud je to reálné... Tam se pouze natahuje čas a zkouší, jestli uhneš nebo ne.

 

Marže za kolik ji budou prodávat je jak kdy, prodávali jsme kdysi dávno Fabii I a vykoupili nám ji za 100 000,-, po týdnu ji měli vystavenou za 120 000 hotově a za 100 000 na splátky. 

Nicméně oni vždy prodejní cenu nadsadí, protože každý tam na ně zkouší pak při koupi ukecávat slevu.. Takže prodejní cena je celkem jedno, malo kdy se najde někdo kdo to za nabízenou cenu koupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...