Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 37 minutami, misocko napsal:

ondikTDI , tu mas sviznejsiu jazdu. K pocitacu v mojom pripade pripocitaj 0,5l/100km

 

to jes trasne,ale:D jak lidi jezdite ja jezdim nekolika auty a dokazu jet pod 5 litru s naftou jakehokoliv objemu a benzinem   at atmosfera tak turbo. Podle toho co jsme udella za spotrebu dnesak  s 5 valcem musim dokazat jet i se suberbem 1,6 TDi za papirobych 3,4 l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

@ryzen já osobně nedávám žádné aditivum. Tankuji Vervu, která již tyto aditiva obsahuje, takže je to asi jako s tím nošením dřiví do lesa, ale když ho tam dáš, nepokazíš nic. 
 

Se dvěmi 1.6TDi mám najeto dohromady cca 180tis.km a obě šlapou bez problémů. 
 

Jinak se ptáš v sekci "Spotřeba", což je opět špatně. Téma o aditivech zde již určitě je. 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpověd, jen jsem myslel, který přesně typ aditiva pro tento škodovácký motor použít.

 

Nevím dám nádrž Verva, pak nádrž aditivum atd. Chci vyjet třeba 4 - 5 nádrží, aby se ten motor po 155 000 km třeba krapet pročistil a měnit pravidelně olej po 15 000 km, aby mi motor třeba vydržel do 300 000 km jako jsem měl firemní O3 - 1,6 TDI 77 kw a kolega s ní dál jezdí.

 

Jinak koukám do tvého podpisu - máš stejné auto jak já - jen výbava Style plus - já ambiete plus.

 

Jak vnímáš hlučnost motoru ???

 

Jinak OK tak budu tankovat také premiové palivo a aditiva do nafty přidávat nebudu ???

 

Ok téma aditiva jsem nenašel a toto je podobné tak jsem se zeptal omlouvám se tedy.

 

díky

Editováno: , autor: ryzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

ti urobím fotku s 3,60 L v zime....realne 5 v lete a 5,5 - 6 v zime (podľa toho ako mrzne).....softwér pre palubné počítače vyrábajú bulhari, programujú Gruzínci v spolupráci s Kazachstancami !!! .... veď ja ti tiež urobím fotku že v priemere 3,8....ale na pumpe 5 až 5,50 tankujem...može si tam ten bulharský patch pípať blikať aj 3,0 písať.....tankuješ 5, v zime 6.....nie ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...