Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak jak startuje Clinte tvuj milacek a kdy topi. 1.4 TSi startuje na drc, ale netopi, evidentne nema spiralku, zajimalo by me jestli ji naftaci maj. F2 Elegance TDi neco mela, vzdy pohasinaly svetla kdyz se ten drat sepnul.

Celou cestu jsem jel na sytic.

545286f33993357d383ef7308269d57c.jpgc37165cbc99a7cd27ce42f51b3ae5110.jpg9c23eaf5b03b29249ef6990fc5987d36.jpg58440b5afbe5050c60c1c0a4884e59ed.jpg

Teplotu oleje nema, ale ani start-stop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam nas to Kokta zene, zadal jsem tu vesnicu do gugl map a vidim, Kolin - to mi neco rika, tak jedu dal, Caslav - sakra tam jsem uz asi byl. Pote vidim Hermanuv mestec a sem doma. Bejvalka byla z Tremosnice, tam to vsude okolo znam - az na ty Mikulovice, ale neco mi rika ze tam bydlela jeji sestrenka asi. Tak nevim jestli mam jet nebo ne a jestli sam nebo s pritelkyni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to baterkou. Nějak jsem ji vyšlusnul, asi ty Ozákovy ledky ve zkratu [emoji16]

Ukázala to i diagnostika. Po dobití baterky už žádný problém. Startuje na poprvé. Elektrickou spirálu mám, topí to dobře. Horší je to v mrazu se zahříváním motoru, trvá to někdy i deset kilometrů.

Při slabší baterce zřejmě startér točí, ale žhavení už neproběhne dostatečně k nastartování motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz to je pekne, ale neni to zdrazeni, nybrz klasika, za drazsi auto dostanes nasobne lepsi vybavu. Jako to delaj operatori. Nedaj slevu, radsi ti daj neomezeny sms, protoze to je stoji 000 prt. U předchozí generace byla za 290tis jen holota na 15' plechacich s 1.4 atmo motorem - to radsi nic nez tohle. Metaliza podrazila, byla tusim za 15tis. Komu je to drahy, muze mit na vybavu chudší Kiu, ale za 330tis se stejnou litrovkou. Trosku to zacina pripominat Skodovky a Volkswageny. VV je drazsi, ale v prepoctu na vybavu je i kolikrat levnejsi a hlavne lepe odhlucneny atd.
Pockej pul roku a budou zase balicky a bude stat 350tis v solidni vybave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

todle posrali, byla fakt za dobré peníze....klidně bych si to zase koupil ale takhle je to jiné..

 

V tědlech mrazech nebude topit pořádně většina aut!

 

Radiovko...stačí když vyfotíš radio a nemusíš nám dávat tudle nálož fotek :-)

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mluvil s plačkou a už se sem nevrátí. Všechny nás hodil do koše, roztrhal naše fotky a odebral se k modlení před obrázkem svatého Dodge RAM.

 

Poslední dobou už jeho nářky na Škodovku nikdo nebral vážně a nové posluchače nesehnal. Takže prej tady končí a nechce o nás dál slyšet....Ale údajně šéfuje foru klanu Renault v sekci Thálie :D:D

 

Takže se mi nakonec povedlo ho zničit, nevydržel to, je to slabá povaha, chatrná a já vyhrál!!!   Jdu otevřít šampáňo :D

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde kopíruji text, co mi napsal na "vejfuku":

 

Proti Tobe nic, ale byli taci, co jsem jim lezl na nervy. Tak jsem vyslysel jejich hlasy a splnil co jsem slibil do konce minuleho roku. Nemam naladu se furt s nekym dohadovat. A ac proti (jméno cenzurováno) nemam nic, jeho moderatorstvi mi lezlo posledni dobou taky na nervy, jak nejakej Hitler, ale zase jen jak kdy a jak u koho. Pripomina mi plnicky z vojny, co to az moc zraly. Asi nema co jineho na praci. Ja ovsem ano, nyni 2 deti a nejakej Skodahome mi muze vykourit (cenzurováno). To neznamena ze na caj obcas nedorazim.
Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na druhou stranu tu bude chybět, ty jeho kecy byly srandovní a měli jsme se čemu smát. Hlavně už jsme věděli, čím ho nasrat a nastartovat. Zkusím ho překecat, aby se vrátil. Každý se zatím vrátil, i on se vrátí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hochu, to budeš muset začít oslavovat Trumpa , americký káry, krabičák z lidlu, thalii, nadávat na škodovku a psát sem i sebenepatrnější závady a bůhví co ještě....jo ještě musíš pomlouvat vše nové od Škodovky

Editováno: , autor: stanmar
doplnění textu
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiovka - tak to mi snad ani nefot [emoji3]
 
A když jezdíš na spotřebu tak je jasný že si nezatopíš :t

Uz jsem ti to radio vyfotil. Luxusni barevny displej asi 5ti radkovy, ale spotrebu jsem v nem nenasel. A jak muzu jet na spotrebu, kdyz na fotkach mas 8l benzinu.
62de982b32601f337c4674522f0d0662.jpgb7a5e1542a59adca2817316ab7e37364.jpg
Napsal jsem mu, že jsem to zveřejnil a už mi vyhrožuje brokádou [emoji3][emoji3]

Brokadu do prdocha jo :D

Jinak kvalitne odvedena prace silnicaru, po snehu ani stopy.
235d0789d0037f8a38d346d092700a1d.jpg07e72e48868a34f205c890c139299cbe.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...