Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

hm, zákazník s tím přijel a měl tam ten ovladač na parkování. Než se to spárovalo, než to nastartovalo, než se s tím dalo popojet, tak je rychlejší jít do auta a vyjet z parkovacího místa sám.... takový technologie na oko....

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O necem podobnym je ted clanek o Dedkovy (majitel Jablotronu). Aneb automatizace a chytry dum ano, ale ne to co je ted na trhu. Aneb kavovar co dokaze udelat kafe stisknutim cudliku na mobilu. Ale nejdriv k nemu musis jit a dat tam kapsli [emoji3].

 

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na elitu klubu. Když vezmu Superba III kombi s totožným motorem (1,8Tsi) a výbavou jako OIIIFL kombi, myslíte že ten Sup je opravdu tak lepší, že si to obhájí ten cenový rozdíl?(cca 150k ceníková cena) Nejsem náročnej na všemožné výbavy, tak mě zaujal Superb i ve výbavě Ambition+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl obchoďáka z Rehau v práci, co měl možnost jezdit s oběma, ale prozatím jezdí dlouhodobě spíš s Octou v dehtu s dsg. Říkal, že místa nadstandardně, skoro až moc pro jednoho člověka. Auto se jemu už do garáže nevejde, zatím co  O3 ano, resp. by musel vyhodit motorku. :-) No co se ale týče jízdního komfortu, tak je to prý o kus dále než v Octě. No jak jsem získal, tak dávám. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PŘEDRAŽENÁ nevím zrovna Rautitan stojí stejně dle Urzu co obyč PPr, dokonce je levnější a proč? Protože PPr je sice materiál levnější, ale montáž o hodně nákladnější. Co se kanalizace týče, tak odhlučněný PP dělá více si navzájem konkurujících firem ( Wavin, Rehau, Geberit), tedy volba dle každého. Neřekl bych ovšem ani o jednom, že jsou to sračky, ale naopak. Sračky jsou ta potrubí všelijakého druhu dovážená z Polska.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

PŘEDRAŽENÁ nevím zrovna Rautitan stojí stejně dle Urzu co obyč PPr, dokonce je levnější a proč? Protože PPr je sice materiál levnější, ale montáž o hodně nákladnější. Co se kanalizace týče, tak odhlučněný PP dělá více si navzájem konkurujících firem ( Wavin, Rehau, Geberit), tedy volba dle každého. Neřekl bych ovšem ani o jednom, že jsou to sračky, ale naopak. Sračky jsou ta potrubí všelijakého druhu dovážená z Polska.

a dělal si s tím někdy? se podívej kolik stojí tvarovka - tkus 63-63-63 nebo 63-40-63, 50-40-50 apod. to jsou hrozný pálky :) kolik stojí ten lisovací nasuvný kroužek apod....

práce s tím je pěkna ,ale musíš dostat elektrické aku lisovačky, ty manualní sou stejně nahovno.... to už je stejně na dlouho i PPR...

jedna lisovačka je do rozměru do 40 a pak větší lisovka od 40 - 63... takže abys měl 2 lisovačky, u uponoru mě stačí bohatě jedna... za mě systém nahovno...

 

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky doma. Cesta strasna. 3/4 cesty jsem se pral s volantem. Sterace na nejvyssi rychlost a presto to bylo malo.
Tedy poroucim vetru desti a posilam smer Praha.
Stane diky za kofolu. Chlap co drzi sve slovo je u me chlap i kdyz jsem na to vazne davno zapomnel.
Diky jinak vsem za pokec live.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...