Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Už tam nic nebylo zřejmě to někdo odhodil....Co zrcátko? jsme tě dostali pěkně co? [emoji3]
 
Jen jsme ti ho otočili, ale faktem je, že tam auto projíždělo a měl tam s bídou centimetr.....

Clinte to vis ze mi hned hlasili zes to ohnul ty a co taky cekat od tebe.
Tamta odhadovka byl asi nejakej kkt, kdyz to tam takhle da.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Petrrr napsal:

Včera jsem měl obchoďáka z Rehau v práci, co měl možnost jezdit s oběma, ale prozatím jezdí dlouhodobě spíš s Octou v dehtu s dsg. Říkal, že místa nadstandardně, skoro až moc pro jednoho člověka. Auto se jemu už do garáže nevejde, zatím co  O3 ano, resp. by musel vyhodit motorku. :-) No co se ale týče jízdního komfortu, tak je to prý o kus dále než v Octě. No jak jsem získal, tak dávám. 

Petře dík, aspoň někdo :-) Pak už jsem se jen dozvěděl něco o trubkách a exkrementech...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal, niekto by Ti poradil namiesto Superba kúpiť Sorento. Mne sa už nechce živiť väčšie auto, tak Octavia je pre mňa lepšia voľba. Známy zas na služobného Superba nedá dopustiť, chváli si pohodlie a rozmery, ale doma má Oktávku, aj keď na Superba peniaze má. Každý plačeme nad iným autom. Je to ťažké, ale musíš byť chlap a rozhodnutie urobiť sám.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

Koktu vyloučíme z klubu. Nejen, že je duchem někde u Porsche a pomlouvá Škodovku v každém příspěvku, ale ani na srazy už nejezdí. Takže nechápu, co zde ještě prohledává...

Konečně někdo řekl pravdu :D příště přijedu snad, včera to fakt nešlo...byl sem do 19hodin v práci.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je citace vět z prvního příspěvku našeho klubu:

 

"Zde můžeme debatovat o všem, co jsme nestihli na srazu, řešit naše auta, problémy, starosti a radosti. Podělte se o zážitky či poskytněte ostatním technické rady....prostě kecejte o čem chcete :kol-28:"

Kokta 1/ nemůže debatovat co se nestihlo na srazu, když na ně nejezdí

            2/ problémy má on sám, natož aby řešil nějaké u auta, co nesnáší

            3/ starosti máme my s ním a radost on ze škodovky nemá žádnou

            4/ zážitky z Porsche a okruhu nás převážně nezajímají

            5/ rady neposkytuje, pokud nějaké poskytne, tak stejně stojí za hovno :)

 

Takže už je venku z klubu ;) 

 

 

 

 

  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Petrrr napsal:

Tak taky doma. Cesta strasna. 3/4 cesty jsem se pral s volantem. Sterace na nejvyssi rychlost a presto to bylo malo.
Tedy poroucim vetru desti a posilam smer Praha.
Stane diky za kofolu. Chlap co drzi sve slovo je u me chlap i kdyz jsem na to vazne davno zapomnel.
Diky jinak vsem za pokec live.

nemáš zač, však my "pražáci" nejsme až zas takový kurvy

 

před 16 hodinami, Radius napsal:

Tak co, byly tam jeste ty větve pres silnici?

 Jo , jsem si říkal proč tam ten Sid brzdí, že ta zatáčka není tak prudká a jemně jsem je přejel....

 

před 7 hodinami, Clint napsal:

Nojo trochu to foukalo

Mě asi do zad, páč mi několikrát bliklo upozornění na 190 Km /h...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...