Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zdar jitrnice, dotaz zejména pro fotry s rodinami. Mám dceru 3 roky a syna v létě mu bude 6 měsíců. V létě zvažujeme dovolenou na Slovensku v Košicích. Cesta 800km cca 9h. Co si o tom myslíte? Díky za rady a postřehy. Jestli už to není dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Zdar jitrnice, dotaz zejména pro fotry s rodinami. Mám dceru 3 roky a syna v létě mu bude 6 měsíců. V létě zvažujeme dovolenou na Slovensku v Košicích. Cesta 800km cca 9h. Co si o tom myslíte? Díky za rady a postřehy. Jestli už to není dost. 

jestli je kluk spací...

Já jel nejvíc s holkou cca. 7 hod, když jí bylo taky zhruba půl roku a OK.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcelo by to oživiť jarnými farbami. Napr. takou červenou hotchili :kol-135:

Byla tam cervena, ale fotili zamerne driv nez jsem prijel, i na fotce v hospode zamerne nejsem.
Krasnej pohled. Mrzi me, ze mi to nevyslo. Uvidime, jak priste, protoze hlasim prirustek v rodine [emoji4]

Fabie?
Podle mě to zvládne bezproblému...

Otazka jestli to zvladne Peetr :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jitrnice, dotaz zejména pro fotry s rodinami. Mám dceru 3 roky a syna v létě mu bude 6 měsíců. V létě zvažujeme dovolenou na Slovensku v Košicích. Cesta 800km cca 9h. Co si o tom myslíte? Díky za rady a postřehy. Jestli už to není dost. 


Zvaz nocni autovlak z Prahy do Kosic. Po silnicih je to trapeni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autovlak vychází pro 4 člennou rodinu ( s tím, že cena jízdného nezohledňuje dítě a dospělého)  i při zpátečce nočním vlakem na 9153 kč a to nepočítám cestu do Prahy ( a z Prahy 2x140km). Cesta autem komplet tam a zpět včetně dálničního poplatku na Slovensku 3500kč.

Tedy výhodné kdyby jel jen řidič a auto, pak by to vyšlo na stejno a nebo jen s jedním spolucestujícím jakž takž, ale jinak se to nevyplatí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo byl přes noc hodně šikovný. Mistr, co parkoval hned přede mnou asi na svém autě neměl fungující parkovací senzory a prostě mu tu SPZ musel nabrat... Alespoň jsem měl zase možnost ten kousek slitiny narovnat kladivem...

Vtipné ne, že ten rámeček je úplně na sračky. Divím se, že jsem s tím ujel 30 kilometrů a neztratil jsem SPZ.

64f07dfd77179f0a425b67a139bc4933.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, z Prahy po Zvolen máš diaľnicu, ten monotónny zvuk deti uspí. Potom ešte pár km diaľnice po Kriváň. Potom je to cesta 1. triedy a tam sa deti už budú otravovať a znervózňovať vodiča. :-) Od Kriváňa  mám pár km chalupu, môžte si urobiť prestávku, poprípade prespať. Do Košíc to už bude potom brnkačka.

Deťom môžeš ešte spestriť cestu zastávkou za Zvolenom návštevou hradu Vígľaš, alebo lepšie v dedinke Vígľaš - Pstruša - návštevou Masarykovho dvora . Sú tam stajne s koníkmi, mačky, jazierko, veľké ihrisko pre deti, dobrá reštika a iné. Po návšteve bude mať slečna aspoň dve hodiny o čom hovoriť :-) S častejšími krátkymi zastávkami je to pohoda.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...